Pogoda - Sądeckie.pl

27

Dzisiaj jest: 27. 09. 2021 Do końca roku: 95 dni
Jakość Powietrza

Jarmark Bożonarodzeniowy przenosi się do sieci

Jarmark Bożonarodzeniowy przenosi się do sieci

Muzeum Okręgowe w Nowym Sączu w dniach od 27 listopada do 31 grudnia organizuje Wirtualny Jarmark Bożonarodzeniowy. Jak co roku do uczestnictwa zaproszeni są rzemieślnicy, twórcy oraz wystawcy.

 

Zawsze przed Świętami Bożego Narodzenia, mieszkańcy Sądecczyzny, spotykali się w Miasteczku Galicyjskim na tradycyjnym Jarmarku Bożonarodzeniowym, gdzie lokalni wytwórcy prezentowali swoje wyroby, podtrzymując świąteczne tradycje naszego regionu. W tym roku, ze względu na pandemię, impreza przenosi się do sieci. Promocja wystawców prowadzona będzie na stronach Jarmarki Galicyjskie na Facebooku oraz grupie Wirtualny Jarmark Bożonarodzeniowy, również na Facebooku.

 

W trakcie jarmarku wystawcy będą mogli sprzedawać produkty o charakterze regionalnym i świątecznym, takie jak: ceramika artystyczna, zabawki, pamiątki, artykuły świąteczne, ozdoby, rękodzieło, kosmetyki, biżuteria a także lokalne wypieki świąteczne, pieczywo, słodycze etc.

 

Jak wziąć udział w Jarmarku? Wystarczy wypełnić Kartę Zgłoszenia oraz wysłać ją pocztą na adres Miasteczka Galicyjskiego (ul. Lwowska 226, 33-300 Nowy Sącz) lub na adres mailowy miasteczko@muzeum.sacz.pl oraz wnieść opłatę 10 zł.

 

Szczegóły w dokumentach do pobrania poniżej:

Regulamin Wirtualnego Jarmarku w Miasteczku Galicyjskim

Regulamin grupy otwartej na Facebooku kupno – sprzedaż

Karta zgłoszenia

 

Źródło: Muzeum Okręgowe NS

Co sądzisz o tym wydarzeniu

0

Zobacz Również

Komentarze


Zaloguj sie aby komentować