Jubileusz 30-lecia Szkoły Branżowej w Nowym Sączu

Rzemieślnicza Branżowa Szkoła I Stopnia im. Św. Józefa Cechu Rzemiosł Różnych i Przedsiębiorczości w Nowym Sączu świętuje 30-lecie swojego istnienia. Z tej okazji odbyło się uroczyste spotkanie, na którym obecni byli starosta nowosądecki Marek Kwiatkowski i wicestarosta Antoni Koszyk.

Jubileusz 30-lecia Szkoły Branżowej w Nowym Sączu

Złożyli oni gratulacje i podziękowania dyrektorowi szkoły Józefowi Klimkowi oraz Zarządowi Cechu, który nadzoruje działalność placówki. Starosta Marek Kwiatkowski otrzymał także Platynowy Medal im. Jana Kilińskiego za Zasługi dla Rzemiosła Polskiego.


To wielki zaszczyt i radość otrzymać takie wyróżnienie! 30 lat to długi okres, w którym szkoła przeszła wiele zmian i osiągnęła wiele sukcesów. Jestem pod wrażeniem pracy i zaangażowania dyrekcji, nauczycieli, pracowników i uczniów, którzy kształcą się na rzemieślników i przedsiębiorców. Chciałbym także podziękować Zarządowi Cechu Rzemiosł Różnych i Przedsiębiorczości, który dba o jakość kształcenia i wspiera rozwój gospodarki lokalnej. Wasza praca jest bardzo ważna dla Sądecczyzny i jej mieszkańców – powiedział starosta Marek Kwiatkowski.


Źródło: SPNS, fot. Maria Olszowska

Zobacz Również

Komentarze


Zaloguj sie aby komentować