Pogoda - Sądeckie.pl8

Dzisiaj jest: 08. 03. 2021
Do końca roku: 298 dniKamionka Wielka: Ktoś podrzucił resztki oleju opałowego na przystanek autobusowy

Kamionka Wielka: Ktoś podrzucił resztki oleju opałowego na przystanek autobusowy

Wczoraj około godziny 22 strażacy z Nowego Sącza, Boguszy, Królowej Górnej oraz Mszalnicy dostali informację o porzuceniu na przystanku autobusowym w miejscowości Kamionka Wielka dwóch zbiorników służących do przewożenia i przechowywania płynów.

 

Jeden z nich to tzw. DPPL , a drugi jak ustalili strażacy na podstawie znajdującej się na zbiorniku naklejki, pierwotnie służył jako opakowanie transportowe dla komponentu do produkcji płyt wielowarstwowych.   

 

Niestety z jednego z zbiorników nastąpił wyciek substancji, który został szybko opanowany oraz zneutralizowany przez strażaków.

 

Działania służb trwały prawie 2 godziny. Pojemniki nie stanowią już żadnego zagrożenia. Zostały zabezpieczone, a o ich lokalizacji powiadomiono Powiatowy Zarząd Dróg który zajmie się dalszym działaniem.

Kamionka Wielka: Ktoś podrzucił resztki oleju opałowego na przystanek autobusowy Kamionka Wielka: Ktoś podrzucił resztki oleju opałowego na przystanek autobusowy Kamionka Wielka: Ktoś podrzucił resztki oleju opałowego na przystanek autobusowy Kamionka Wielka: Ktoś podrzucił resztki oleju opałowego na przystanek autobusowy Kamionka Wielka: Ktoś podrzucił resztki oleju opałowego na przystanek autobusowy Kamionka Wielka: Ktoś podrzucił resztki oleju opałowego na przystanek autobusowy Kamionka Wielka: Ktoś podrzucił resztki oleju opałowego na przystanek autobusowy Kamionka Wielka: Ktoś podrzucił resztki oleju opałowego na przystanek autobusowy

Fot. PSPNS

Co sądzisz o tym wydarzeniu?

0

Zobacz Również

Komentarze

Zaloguj sie aby komentować