Limanowa: Koncert Noworoczny „Z arią i piosenką przez świat” za nami

Koncert Noworoczny „Z arią i piosenką przez świat” w Limanowskim Domu Kultury był niezapomnianym przeżyciem dla wszystkich miłośników muzyki. W niedzielę 7 stycznia na scenie wystąpili znakomici artyści, którzy zabrali publiczność w muzyczną podróż po różnych krajach i kulturach. Wśród nich byli Wiesław Ochman, Ewelina Szybilska, Jakub Milewski, Jarosław Bielecki oraz Orkiestra Arte Symfoniko pod batutą Mieczysława Smydy.

Limanowa: Koncert Noworoczny „Z arią i piosenką przez świat” za nami

Widzowie mogli podziwiać nie tylko piękne głosy solistów, ale także mistrzowską grę orkiestry, która zagrała utwory od wiedeńskich walców i węgierskich czardaszy, po włoskie i hiszpańskie przeboje. Koncert był pełen emocji, humoru i uroku. Wiesław Ochman, legendarny tenor o światowej sławie, nie tylko zachwycił swoim śpiewem, ale także opowiadał zabawne anegdoty z życia artystycznego, bawiąc publiczność do łez. Burmistrz Miasta Limanowa Władysław Bieda przywitał gości i podzielił się z nimi informacjami o najważniejszych inwestycjach w mieście. Złożył także wszystkim obecnym życzenia noworoczne.


Koncert Noworoczny „Z arią i piosenką przez świat” był wyjątkowym wydarzeniem kulturalnym, które na długo pozostanie w pamięci uczestników. Był to doskonały sposób na rozpoczęcie nowego roku w atmosferze radości i muzyki.


Więcej zdjęć tutaj.


Źródło: Miasto Limanowa

Zobacz Również

Komentarze


Zaloguj sie aby komentować