Limanowscy policjanci zatrzymali poszukiwanego 36-letniego mieszkańca Koszar

Pośród wielu czynności, które na co dzień wykonują policjanci wydziału kryminalnego, jest również zatrzymywanie osób poszukiwanych. Szukanie osób ukrywających się to często długa i żmudna praca. W minionym tygodniu intensywne działania limanowskich funkcjonariuszy doprowadziły do wytypowania miejsca ukrywania się i finalnie do zatrzymania poszukiwanego 2 listami gończymi mieszkańca Koszar.

Limanowscy policjanci zatrzymali poszukiwanego 36-letniego mieszkańca Koszar

Policjanci Wydziału Kryminalnego z limanowskiej komendy po szeregu czynności operacyjnych ustalili możliwe miejsce ukrywania się poszukiwanego mężczyzny i 14 lutego br. w Zalesiu Śląskim (woj. opolskie) zatrzymali 36-letniego mieszkańca Koszar. Zatrzymany był całkowicie zaskoczony widokiem funkcjonariuszy i nie podejmował żadnej próby ucieczki. Po zatrzymaniu doprowadzony został do Komendy Powiatowej Policji w Kędzierzynie-Koźlu skąd kolejno trafił do ZK w Strzelcach Opolskich.

Poszukiwany ukrywał się od września 2022 roku w różnych miastach na terenie woj. śląskiego, dolnośląskiego i opolskiego, zrywając przy tym całkowicie kontakt z rodziną oraz osobami zamieszkałymi na terenie powiatu limanowskiego.

36-letni mieszkaniec powiatu limanowskiego poszukiwany był na podstawie 2 listów gończych wydanych przez Sąd Rejonowy Katowice -Zachód w Katowicach oraz przez Sąd Rejonowy w Limanowej m.in. za oszustwa. Za poszukiwanym oprócz listów gończych wydano również 7 zarządzeń o wszczęciu poszukiwań ogólnokrajowych z różnych organów poszukujących w kraju. 36-latek najbliższe 2 lata spędzi w zakładzie karnym.

Źródło: KPPL

Zobacz Również

Komentarze


Zaloguj sie aby komentować