Mecz wyjazdowy Sandecji w Tychach. Lepsi okazali się rywale

W sobotę 12 września drużyna Sandecji rozegrała wyjazdowe spotkanie w Tychach. Ich rywalem był GKS Tychy. Mimo gry w przewadze w drugiej połowie, podopieczni Piotra Mandrysza przegrali wynikiem 0:2.

Trener Sandecji po meczu stwierdził, że jego drużyna stworzyła sobie więcej sytuacji, niż w dwóch poprzednich spotkaniach razem wziętych.

Przyjeżdżam tutaj trzeci raz jako trener drużyny przeciwnej i trzeci raz ponoszę porażkę oraz trzeci raz nie strzelam gola. Cały plan naszej gry legł w gruzach w 3. minucie, gdzie niestety gapiostwo jednego z moich obrońców spowodowało, że przeciwnik wyszedł na prowadzenie i ułożył sobie spotkanie. Z upływem czasu odzyskiwaliśmy równowagę i zaczęliśmy zagrażać przeciwnikowi. Strzeliliśmy dwa gole, nie chcę ich oceniać czy były pozycje spalone, bo to za wcześnie dla mnie w tej chwilii i druga po strzale Pitera-Bučko, odgwizdany rzut wolny i faul. Zrobiliśmy zmiany, uważam, że zmiany pozytywne. Niestety po czerwonej kartce krótko po przerwie korner i właściwie było po meczu, bo strzał głową Szeligi trafił do sieci, piłka przekroczyła linię bramkową, gol zdobyty prawidłowo, bo już to widzieliśmy. W drugiej połowie stworzyliśmy więcej sytuacji niż w dwóch poprzednich spotkaniach razem wziętych. Na pewno wpływ miało to, że przeciwnik grał w osłabieniu i musiał się bronić, nie mniej widać coraz lepszą dyspozycję fizyczną mojego zespołu i mam nadzieję, że w następnym spotkaniu będziemy to przekładać na punkty. Wiemy, jakie mieliśmy perypetie związane z początkiem sezonu, trzecia kolejka za nami, cel mamy taki, żeby się utrzymać. Jestem przekonany, że ten cel zrealizujemy. Następne spotkanie będzie dla nas bardzo istotne, bo z przeciwnikiem, który jest na podobnym poziomie co my na chwile obecną - powiedział na pomeczowej konferencji trener naszego zespołu, Piotr Mandrysz.

Sędziował Kornel Paszkiewicz.

Mecz wyjazdowy Sandecji w Tychach. Lepsi okazali się rywale Mecz wyjazdowy Sandecji w Tychach. Lepsi okazali się rywale Mecz wyjazdowy Sandecji w Tychach. Lepsi okazali się rywale Mecz wyjazdowy Sandecji w Tychach. Lepsi okazali się rywale