Młodzież z Nowego Sącza pojechała na mecz reprezentacji Polski w Chorzowie

W dniu wczorajszym dzięki wsparciu Łączy nas piłka zorganizowano wyjazd na mecz Polska-Szwecja w Chorzowie. Dzięki temu 40 dzieciaków z Nowego Sącza (podopieczni Akademia Sandecja , KS Starówka Nowy Sącz oraz Dunajec Nowy Sącz) mogło obejrzeć występ reprezentacji Polski w Chorzowie.

Młodzież z Nowego Sącza pojechała na mecz reprezentacji Polski w Chorzowie

Przed wyjazdem Prezydent Ludomir Handzel rozdał wszystkim uczestnikom opaski odblaskowe. Po pamiątkowych zdjęciach rozpoczęła się podróż w kierunku Górnego Śląska, a dokładniej do zaprzyjaźnionych Tychów, gdzie młodzież zagrała mecz sparingowy z rówieśnikami.


Po sparingu zjadła poczęstunek przygotowany przez Kibice Razem GKS Tychy i udała się na szybkie zwiedzanie Tyskiej Areny.


Następnie ruszyła na Stadion Śląski, gdzie piłkarze Reprezentacji Polski stanęli na wysokości zadania i w najważniejszym meczu tych eliminacji po bramkach Roberta Lewandowskiego oraz Piotra Zielińskiego pokonali reprezentantów Szwecji 2-0 czym zapewnili sobie awans na Mistrzostwa Świata w Katarze.


Dla większości dzieciaków była to pierwsza okazja zobaczyć Lewandowskiego i spółkę. Ten dzień zostanie na długo w Ich pamięci.


Źródło: Materiały nadesłane do redakcji - KIBICE RAZEM Sandecja Nowy Sącz

Zobacz Również

Komentarze


Zaloguj sie aby komentować