MPK w Nowym Sączu rozpoczyna akcję edukacyjną pod nazwą „Podróżuj bezpiecznie i życzliwie”

Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacji w Nowym Sączu zaprasza pasażerów do udziału w akcji edukacyjnej pod nazwą „Podróżuj bezpiecznie i życzliwie”. Akcja ma na celu przybliżenie pracy kierowców autobusów komunikacji miejskiej, którzy codziennie dbają o nasz komfort i bezpieczeństwo. Dzięki akcji dowiemy się, jakie są wyzwania i trudności, z jakimi spotykają się kierowcy, a także jak możemy im pomóc i ułatwić im pracę.

MPK w Nowym Sączu rozpoczyna akcję edukacyjną pod nazwą „Podróżuj bezpiecznie i życzliwie”

W ramach akcji na stronie internetowej MPK Nowy Sącz oraz na profilach społecznościowych będą publikowane materiały edukacyjne, które omawiają różne aspekty funkcjonowania komunikacji miejskiej. Dowiemy się między innymi, jak bezpiecznie wsiadać i wysiadać z autobusu, jak kupować bilety u kierowcy, jak zachowywać się w przypadku opóźnień czy awarii, czy też jak reagować na niebezpieczne sytuacje na drodze.


Akcja „Podróżuj bezpiecznie i życzliwie” ma na celu nie tylko podnieść poziom wiedzy o komunikacji miejskiej, ale także zbudować lepsze relacje między pasażerami a kierowcami. Chcemy, aby nasze przejazdy były przyjemne i spokojne, a także abyśmy szanowali się nawzajem i okazywali życzliwość. Zapraszamy do udziału w akcji i życzymy miłych podróży z MPK Nowy Sącz - mówi prezes Jerzy Leszczyński.


Źródło: MPKNS

Zobacz Również

Komentarze


Zaloguj sie aby komentować