Pogoda Nowy Sącz

4

Dzisiaj jest: 04. 10. 2022 Dni od początku roku: 276 Dni do końca roku: 88
Jakość: PM 10: % normy PM 2.5: % normy So2: % normy

Nowy Sącz: na ul. Długosza osobówka zderzyła się z autobusem

Nowy Sącz: na ul. Długosza osobówka zderzyła się z autobusem

8 lipca o godzinie 11.21 zastępy z JRG nr 1 w Nowym Sączu zadysponowane zostały do działań w Nowym Sączu na ulicę Długosza.

Po przybyciu na miejsce zdarzenia ustalono, że na skrzyżowaniu ulic Długosza oraz Mickiewicza doszło do kolizji samochodu osobowego z autobusem. Na miejscu obecna była karetka Pogotowia Ratunkowego oraz Policja. Autobusem poza kierującym podróżowało sześciu pasażerów.


Jedna osoba została poszkodowana i była pod opieką ratownika medycznego Pogotowia Ratunkowego. Pozostałe osoby nie zgłaszały dolegliwości. Samochodem osobowym podróżował kierowca, który opuścił pojazd o własnych siłach i nie zgłaszał żadnych dolegliwości. Z pojazdu marki Audi wyciekły płyny eksploatacyjne. Występowały utrudnienia w ruchu gdyż zablokowany był jeden pas jezdni.


Działania zastępu straży polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia. Osoba poszkodowana po przebadaniu pozostała na miejscu zdarzenia. Za zgodą policji oraz w asyście pracowników MPK, kierowca autobusu odjechał na zajezdnię. Po przybyciu Pomocy Drogowej oraz usunięciu samochodu osobowego dokonano sorpcji rozlanych płynów eksploatacyjnych. Działania strażaków trwały prawie dwie godziny.


Źródło: PSPNS

Zobacz Również

Komentarze


Zaloguj sie aby komentować