Pogoda - Sądeckie.pl

30

Dzisiaj jest: 30. 11. 2021 Do końca roku: 31 dni
Jakość Powietrza:

Nowy Sącz: pijani złodzieje złapani na gorącym uczynku

Nowy Sącz: pijani złodzieje złapani na gorącym uczynku

Dwóch mieszkańców Nowego Sącza zostało zatrzymanych wkrótce po tym, jak ukradli metalowe elementy stołów ekspozycyjnych jednego z dyskontów. Mężczyźni już usłyszeli zarzuty, a za popełnione przestępstwo grozi im do 5 lat więzienia.

15 listopada br. kilka minut po godzinie 11, sądeccy policjanci otrzymali zgłoszenie o kradzieży w jednym z dyskontów na terenie Nowego Sącza, w związku z czym na miejsce natychmiast został skierowany patrol. Złodzieje ukradli cztery metalowe ramy stołów ekspozycyjnych, które znajdowały się na zewnątrz budynku.


Sprawcami okazali się dwaj mężczyźni w wieku 42 i 45 lat, którzy zostali ujęci na gorącym uczynku przez pracownika ochrony sklepu. Sądeczanie zostali zatrzymani przez policjantów, a następnie przetransportowani do izby wytrzeźwień.


Po przeprowadzeniu badania na trzeźwość okazało się, że 42-latek miał w organizmie 2,4 promila alkoholu, a jego kompan 2,6 promila. Po wytrzeźwieniu mieszkańcy Nowego Sącza usłyszeli od policjantów zarzuty kradzieży, za co grozi im kara do 5 lat więzienia.


Źródło: KMPNS

Co sądzisz o tym wydarzeniu

0

Zobacz Również

Komentarze


Zaloguj sie aby komentować