Pogoda Nowy Sącz

1

Dzisiaj jest: 01. 12. 2022 Dni od początku roku: 334 Dni do końca roku: 30
Jakość: PM 10: % normy PM 2.5: % normy So2: % normy

Ogólnopolskie Mistrzostwa Policji w XIX Biegu Przełajowym z sukcesem małopolskich policjantów, w tym mundurowego z sądeckiej komendy

Ogólnopolskie Mistrzostwa Policji w XIX Biegu Przełajowym z sukcesem małopolskich policjantów, w tym mundurowego z sądeckiej komendy

30 września 2022 roku w miejscowości Hutki-Kanki odbyły się Ogólnopolskie Mistrzostwa Policji w XIX Biegu Przełajowym im. sierż. Grzegorza Załogi. Na linii startu stanęło ponad 340 zawodników reprezentujących służby mundurowe z całego kraju. Mistrzostwa organizowane są na znak pamięci o sierżancie Grzegorzu Załodze, który w 2003 roku zginął na służbie.

Reprezentantami Komendy Wojewódzkiej Policji w Krakowie byli: mł. asp. Monika Górowska i mł. asp. Ewa Jachimczak, asp. szt Jacek Palka i asp. szt. Mirosław Wątróbski z Komisariatu Policji III w Krakowie, podinsp. Krzysztof Gąsiorowski – Komenda Wojewódzka Policji w Krakowie, nadkom. Wojciech Kastelik – Komisariat Policji V w Krakowie, st. post. Grzegorz Kilar – Komisariat Policji VI w Krakowie, kom. Paweł Kowalkowski – Zespół Stanowiska Kierowania Komendy Miejskiej Policji w Krakowie, mł. asp. Bartłomiej Olbrych - Komisariat Policji w Bieczu, st. sierż. Damian Bulanda – Komenda Miejska Policji w Nowym Sączu.


Miejsca zawodników reprezentujących małopolską Policję pozwoliły na zajęcie naszej drużynie 3. miejsca w klasyfikacji drużynowej, przegrywając tylko z I i II Reprezentacją Komendy Głównej Policji. W klasyfikacji mężczyzn bardzo dobre 6. miejsce zajął Bartłomiej Olbrych, na 12. miejscu zameldowała się Grzegorz Kilar, 14. był Wojciech Kastelik, a na 15. Damian Bulanda. Zwycięzcą zawodów został Damian Skupiński z Reprezentacji KGP. Z kolei w klasyfikacji kobiet Monika Górowska była 10., natomiast Ewa Jachimczak 16., co bardzo cieszy, bo po długiej przerwie wreszcie mamy reprezentantki żeńskie w naszej biegowej drużynie.


Wszystkim zawodnikom reprezentującym małopolski garnizon Policji, w tym z Komendy Miejskiej Policji w Nowym Sączu, serdecznie gratulujemy.

Zobacz Również

Komentarze


Zaloguj sie aby komentować