Pogoda - Sądeckie.pl

21

Dzisiaj jest: 21. 01. 2022 Do końca roku: 344 dni
Jakość Powietrza:

Ostatni mecz Sandecji w 2021 roku. O wyniku zadecydowały rzuty karne

Ostatni mecz Sandecji w 2021 roku. O wyniku zadecydowały rzuty karne

W poniedziałek 6 grudnia na stadionie Miejskim w Nowym Sączu, drużyna Sandecji rozegrała ostatnie spotkanie w 2021 roku, w którym zmierzyła się z Odrą Opole. Mecz zakończył się przegraną "Biało-Czarnych" 1:2.

Dariusz Dudek na pomeczowej konferencji prasowej docenił miejsce, które zajmuje drużyna po ostatnim spotkaniu w tym roku i podkreśla, że przed "Biało-Czarnymi" ważny okres przygotowań do rundy rewanżowej.


Jeśli chodzi o samo spotkanie mieliśmy dzisiaj mecz z gatunku, kto strzeli pierwszą bramkę ten wygra, neistety tak się nie potoczyło, zdobyliśmy bramkę, tracimy dwie po VAR, po rzutach karnych. Trochę porobiliśmy błędów indywidualnych, stąd też nasza porażka dzisiaj, ale to już jest za nami. Myślę, że teraz jest czas, żeby odpocząć, przejrzeć naszą kadrę, rozliczyć się po tej rundzie. Uważam, że ta runda była mimo wszystko bardzo udana, mamy piąte miejsce i dziękuję przede wszystkim zawodnikom, że tak dobrze kończymy ten rok pomimo, że była porażka, to w przekroju całej rundy jestem zadowolony z miejsca na którym kończymy. Nie jestem zadowolony z wyników ostatnich na naszym boisku, dla nas najważniejsze, abyśmy się przygotowali dobrze do kolejnej rundy, musimy wzmocnić ten zespół, bo ławka rezerwowych jest krótka i spokojnie podejdziemy przez ten okres przygotowawczy, aby wyselekcjonować odpowiednich piłkarzy i powalczyć w tej rundzie rewanżowej o "szóstkę". Będzie bardzo trudno, bo z doświadczenia wiem, że ta runda będzie trudniejsza. Chciałbym też podziękować ludziom, którzy byli zaangażowani w przygotowanie boiska do tego meczu, bo od wczoraj były bardzo duże opady śniegu, dziękuję za to, że mogliśmy zagrać na dobrej płycie, dobrej murawie. Życzę kibicom Sandecji i kibicom, którzy dobrze nam życzą zdrowych, spokojnych świąt, odpoczywajcie i widzimy się razem w kolejnej rundzie - powiedział po meczu szkoleniowiec zespołu Sandecji Dariusz Dudek.


Drużyna Sandecji zagrała w składzie: Dawid Pietrzkiewicz (C) - Sebastian Rudol, Tomasz Boczek, Kornel Osyra, Rafał Kobryń - Elhadji Maissa Fall, Bartłomiej Kasprzak (46' Michał Walski), Damian Chmiel (80' Dawid Wolny), Damir Šovšić (89' Jakub Zych), Błażej Szczepanek - Svetoslav Dikov.


Sędziował Wojciech Krztoń (Olsztyn).


Źródło: MKS Sandecja

Co sądzisz o tym wydarzeniu

0

Zobacz Również

Komentarze


Zaloguj sie aby komentować