Pogoda - Sądeckie.pl25

Dzisiaj jest: 25. 02. 2021
Do końca roku: 309 dniParkingi i chodniki na Osiedlu Millenium zostały zmodernizowane

Parkingi i chodniki na Osiedlu Millenium zostały zmodernizowane

Zakończyły się prace remontowe związane z przebudową parkingów i chodników na Osiedlu Millenium, w pobliżu „Piasta.” W ramach przedsięwzięcia pojawiły się także podjazdy dla osób niepełnosprawnych. To kolejna inwestycja Grodzkiej Spółdzielni Mieszkaniowej dzięki której poprawiło się bezpieczeństwo mieszkańców.

 

Bardzo się cieszę z dobrej współpracy Grodzkiej Spółdzielni Mieszkaniowej z miastem. Podnosimy jakość życia Mieszkańców. Pamiętam o tym, że GSM to największa spółdzielnia na terenie Nowego Sącza. To wielu mieszkańców. Sam jestem jej członkiem. Dziękuję Zarządowi GSM za to, że sprawnie zarządza spółdzielnią, że widać postępy, że tereny spółdzielni są remontowane i staramy się w mieście nawiązywać do tych inwestycji – powiedział prezydent.

 

Jesteśmy na terenie ZAB-u nr 1, gdzie oddajemy zakończoną już największą w tym roku inwestycję na terenie ZAB-u nr 1, a mianowicie modernizację parkingu, dojść, przejść dla pieszych, zieleni, ciągów pieszych oraz dobudowę miejsc dla niepełnosprawnych. Cała ta renowacja jest zrobiona przy budynku "Piast". Jest wykonana w bardzo nowoczesny sposób i estetyczny. Mam nadzieję, że będzie dobrze służyć mieszkańcom. Dziękuję Panu Prezydentowi za dobrą współpracę - powiedział prezes Zarządu GSM Jarosław Iwaniec.

Parkingi i chodniki na Osiedlu Millenium zostały zmodernizowane Nowy Sącz Parkingi i chodniki na Osiedlu Millenium zostały zmodernizowane Nowy Sącz Parkingi i chodniki na Osiedlu Millenium zostały zmodernizowane Nowy Sącz Parkingi i chodniki na Osiedlu Millenium zostały zmodernizowane Nowy Sącz

Fot. UMNS

Co sądzisz o tym wydarzeniu?

0

Zobacz Również

Komentarze

Zaloguj sie aby komentować