Pierwszy na terenie gminy Limanowa kort tenisowy oddany do użytku

Kort tenisowy w Starej Wsi to efekt realizacji projektu dofinansowanego przez Unię Europejską w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020. Projekt został złożony przez Gminę Limanowa przy współpracy ze Stowarzyszeniem Lokalna Grupa Działania „Przyjazna Ziemia Limanowska” i zakwalifikował się do wsparcia w poddziałaniu 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność”.

Pierwszy na terenie gminy Limanowa kort tenisowy oddany do użytku

Kort tenisowy ma nawierzchnię z dwóch warstw poliuretanu, co zapewnia wysoką jakość i trwałość. Obiekt jest ogrodzony i otoczony zielenią, a do dyspozycji użytkowników są także parking, kostkowane przejście i dwie zadaszone wiaty. Kort tenisowy jest położony obok boiska wielofunkcyjnego i szkoły podstawowej w Starej Wsi, tworząc atrakcyjny kompleks sportowy dla mieszkańców i turystów.


Zadanie zostało zakończone 23.11.2023 r. i odebrane przez przedstawicieli gminy, szkoły, sołectwa i firmy wykonawczej. Całkowity koszt inwestycji wyniósł 549 695,03 zł, z czego 255 479,00 zł pochodziło z funduszy unijnych.


Źródło: Gm. Limanowa

Zobacz Również

Komentarze


Zaloguj sie aby komentować