Pogoda - Sądeckie.pl9

Dzisiaj jest: 09. 03. 2021
Do końca roku: 297 dniPierwszy zimowy sparing w 2021 roku i wygrana drużyny Sandecji

Pierwszy zimowy sparing w 2021 roku i wygrana drużyny Sandecji

Pierwszy sparing w zimowym okresie przygotowawczym zakończył się zwycięstwem zespołu Sandecji. Po dwóch bramkach Rafaela Victora oraz trafieniach Rubio i Kamila Ogorzałego "Biało-czarni" pokonali Podhale Nowy Targ 4:0.

Inauguracyjna gra kontrolna przed startem rundy rewanżowej odbyła się na boisku ze sztuczną nawierzchnią w Limanowej, rywalem było III-ligowe Podhale Nowy Targ.


Trener Sandecji Dariusz Dudek po pierwszym meczu sparingowym podkreślał, że drużyna ciężko pracuje w ostatnim okresie i jest zadowolony z tego, co pokazała na boisku w starciu z Podhalem Nowy Targ.


Jestem zadowolony z tym czasie z tego co dzisiaj zawodnicy zaprezentowali. Wiadomo, że przeciwnik nie jest z naszego poziomu, pierwszoligowego, to trzecia liga i mimo wszystko jest różnica dwóch klas, aczkolwiek bardzo dobry rywal, bardzo fajnie poukładany. Jeśli chodzi o nas to mamy pierwszy sparing, dla mnie najważniejsza była praca, którą wykonywaliśmy w tym ostatnim dwutygodniowym mikrocyklu. Ciężko pracujemy, zaraz mamy drugi trening, chłopcy nie mają lekko i dziękuje im za to, że dzisiaj bardzo ciężko pracowali na tym sparingu. Na pewno, jeśli chodzi o nowych zawodników to testujemy, najlepiej to zobaczyć w grze. Na oceny przyjdzie czas, myślę, że ten rynek transferowy, który jest "ogórkowy" w tej chwili i w każdym klubie dzieją się różne transfery, u nas będzie podobnie. Musimy to zrobić z głową na spokojnie, żeby nie było przypadku i przyszły do nas osoby, które są wzmocnieniem, nie tylko uzupełnieniem. Z pewnością pozycja numer "dziesięć" jest dla nas teraz kluczowa i skupiamy się na tej pozycji - powiedział szkoleniowiec zespołu Sandecji.


Źródło: MKS Sandecja

Co sądzisz o tym wydarzeniu?

0

Zobacz Również

Komentarze

Zaloguj sie aby komentować