Policjanci z limanowskiej komendy i Komisariatu Policji w Tymbarku zorganizowali debatę ewaluacyjną w Dobrej

Policjanci z limanowskiej komendy oraz Komisariatu Policji w Tymbarku zorganizowali debatę społeczną, która stanowiła ewaluację spotkania zorganizowanego w listopadzie ubiegłego roku. Tematem debaty były kwestie związane z łamaniem przepisów ruchu drogowego, zakłóceniem porządku publicznego, spożywaniem alkoholu, zaśmiecaniem oraz łamaniem ciszy nocnej przez osoby przebywające w rejonie parkingu przy Urzędzie Gminy w Dobrej.

Policjanci z limanowskiej komendy i Komisariatu Policji w Tymbarku zorganizowali debatę ewaluacyjną w Dobrej

Spotkanie miało miejsce w środę, 15 maja, w budynku Gminy w Dobrej. Wzięli w nim udział mieszkańcy oraz przedstawiciele Urzędu Gminy. Prowadzący debatę przypomnieli wnioski wypracowane na debacie inauguracyjnej, która odbyła się 15 listopada 2023 roku. W trakcie spotkania asp. szt. Tomasz Wrona z Komisariatu Policji w Tymbarku przedstawił zrealizowane zadania przez policjantów. Omówiono również działania profilaktyczno-edukacyjne w Szkołach Podstawowych w Tymbarku i Dobrej.

Wójt Gminy Dobra, Pan Benedykt Węgrzyn, omówił stan faktyczny zrealizowanych wniosków. Podczas debaty policjanci odpowiadali na pytania słuchaczy i wysłuchali propozycji oraz oczekiwań w zakresie działalności Policji. Debata z policją stanowiła formę bezpośredniego kontaktu ze społecznością lokalną i próbę wypracowania wspólnych rozwiązań.

Źródło: KPPL

Zobacz Również

Komentarze


Zaloguj sie aby komentować