Powiat nowosądecki partnerem Budo Bushi 2023

Powiat Nowosądecki będzie miał okazję zaprezentować się szerokiej publiczności podczas Wielkich Międzynarodowych Pokazów Sztuk Walki Budo Bushi 2023, które odbędą się w sobotę, 9 grudnia, w Hali Widowiskowo-Sportowej w Łącku.

Powiat nowosądecki partnerem Budo Bushi 2023

Jest to efekt podpisanej dzisiaj umowy pomiędzy starostą nowosądeckim Markiem Kwiatkowskim a Stanisławem Majchrzakiem, przedstawicielem Międzynarodowego Stowarzyszenia Samoobrony (International Self Defense Association). W uroczystości uczestniczyli także przewodniczący Rady Powiatu Nowosądeckiego Roman Potoniec i Sekretarz Powiatu Justyna Tokarczyk.


Dzięki tej współpracy Powiat Nowosądecki staje się partnerem wydarzenia, które ma rangę międzynarodową. Na scenie zaprezentują się najlepsi zawodnicy z ponad 20 krajów, którzy są mistrzami świata i Europy w różnych dyscyplinach sztuk walki. Widzowie będą mogli podziwiać m.in. pokazy rozbić i cięć, samoobrony, Aikido, Taekwondo, Krav Magi, Kick Boxingu, Muay Thay oraz techniki miecza.


Ponadto zobaczą techniki samoobrony używane przez służby mundurowe, takie jak policja, wojsko, straż graniczna i służba więzienna. To niepowtarzalna okazja, aby zobaczyć na żywo mistrzów sztuk walki i poznać walory Powiatu Nowosądeckiego.


Źródło: SPNS, fot. Paweł Szeliga

Zobacz Również

Komentarze


Zaloguj sie aby komentować