Prace drogowe w Nowym Sączu. Będą utrudnienia w ruchu

Miejski Zarząd Dróg informuje o nadchodzących pracach prowadzonych na terenie Nowego Sącza. Będą utrudnienia w ruchu drogowym.

Prace drogowe w Nowym Sączu. Będą utrudnienia w ruchu

10 czerwca (poniedziałek) - skrzyżowanie ulic Zielona - Wyspiańskiego - Kolejowa:

W związku z wystąpieniem niesprzyjających warunków atmosferycznych (intensywnych opadów deszczu), które uniemożliwiły wykonanie nawierzchni zgodnie z technologią informujemy, że przedłużone zostanie zamknięcie przedmiotowego skrzyżowania o jeden dzień roboczy tj. do poniedziałku (10 czerwca ) do późnych godzin wieczornych.

10 czerwca (poniedziałek) - ul. Głowackiego.

W związku z przystąpieniem do przebudowy odcinka ulicy Głowackiego, od poniedziałku 10 czerwca, od około godziny 7, zostanie zamknięty dla ruchu odcinek ulicy pomiędzy skrzyżowaniem z ul. Dojazdową, a skrzyżowaniem z ul. Tarnowską. W czasie robót drogowych zostanie utrzymany dojazd do posesji.

10 czerwca (poniedziałek) - ul. Lwowska:

Od 10 czerwca rozpocznie się remont ulicy Lwowskiej na długości muru oporowego przy Cmentarzu Gołąbkowice, na odcinku od wyjazdu ze stacji benzynowej do zjazdu na parking przy Cmentarzu Gołąbkowice w zakresie robót brukarskich. W związku z prowadzonymi pracami wystąpią utrudnienia w ruchu samochodowym w postaci wyłączenia z użytkowania jednego pasa ruchu.

11 czerwca (wtorek) - skrzyżowanie ul. Piramowicza – ul. Grunwaldzka – ul. Zielona

Od 11 czerwca) na skrzyżowaniu Piramowicza – Grunwaldzka – Zielona rozpocznie się kolejny etap robót związany z frezowaniem nawierzchni i wykonaniem warstw konstrukcji jezdni. W związku z prowadzonymi pracami ruch samochodowy odbywał się będzie wahadłowo.

Podczas robót ruch sterowany będzie za pomocą tymczasowej sygnalizacji świetlnej. Wyłączona zostanie stała sygnalizacja świetlna.

Prace będą wykonywane etapami w trakcie których:

I etap: Przy wykonywaniu prac na prawej jezdni ul. Zielonej oraz wlocie od ul. Grunwaldzkiej od strony ul. Węgierskiej zostanie zamknięta ul. Grunwaldzka na odcinku od skrzyżowania z ul. Rycerską do skrzyżowania z ul. Zieloną (rys. nr 6)

II etap: Przy wykonywaniu prac na lewej jezdni ul. Zielonej oraz wlocie od ul. Grunwaldzkiej od strony ul. Nawojowskiej zostanie zamknięta ul. Grunwaldzka na odcinku od skrzyżowania z ul. Kasprowicza do skrzyżowania z ul. Zieloną (rys. nr 7)

Prosimy o przestrzeganie wprowadzonych zmian w organizacji ruchu.

Źródło: UMNS, fot. ilustracyjna

Zobacz Również

Komentarze


Zaloguj sie aby komentować