Prezydent nagrodził nowosądeckich sportowców i trenerów

Prezydent Ludomir Handzel nagrodził nowosądeckich sportowców i trenerów, którzy szczególnie wyróżnili się w 2023 roku. Nagrody finansowe i wyróżnienia otrzymało 54 sportowców i ośmiu trenerów.

Prezydent nagrodził nowosądeckich sportowców i trenerów

Sportowcy:

1. Klaudia Zwolińska - Kajakarstwo slalomowe, Klub Sportowy START - nagroda finansowa

2. Dariusz Popiela - Kajakarstwo slalomowe, Klub Sportowy START Nowy Sącz - nagroda finansowa

3. Grzegorz Hedwig - Kajakarstwo slalomowe, Klub Sportowy START Nowy Sącz - nagroda finansowa

4. Szymon Nowobilski -Kajakarstwo slalomowe, Klub Sportowy START Nowy Sącz - nagroda finansowa

5. Katarzyna Liber - Kajakarstwo slalomowe, Klub Sportowy START Nowy Sącz - nagroda finansowa

6. Dominika Danek- Kajakarstwo slalomowe cross kajakowy, Klub Sportowy START - nagroda finansowa

7. Dominika Brzeska - Kajakarstwo slalomowe cross kajakowy, Klub Sportowy START Nowy Sącz - nagroda finansowa

8. Michał Ciągło - Kajakarstwo slalomowe cross kajakowy, Klub Sportowy START Nowy Sącz - nagroda finansowa

9. Marcel Leśniak - Kajakarstwo slalomowe, Klub Sportowy START Nowy Sącz - nagroda finansowa

10. Hanna Danek - Kajakarstwo slalomowe cross kajakowy, Klub Sportowy START Nowy Sącz - nagroda finansowa

11.Joachim Jabłoński - Kajakarstwo slalomowe, Klub Sportowy START Nowy Sącz - nagroda finansowa

12.Piotr Biernat - Kajakarstwo slalomowe, Klub Sportowy START Nowy Sącz - wyróżnienie

13. Stanisław Baum –Kajakarstwo slalomowe, Klub Sportowy START Nowy Sącz - wyróżnienie

14. Zuzanna Piprek - Kajakarstwo slalomowe cross kajakowy, Klub Sportowy START Nowy Sącz - nagroda finansowa

15 Aleksandra Danek - Kajakarstwo slalomowe cross kajakowy, Klub Sportowy START Nowy Sącz - wyróżnienie

16. Anna Bodziony - Lekkoatletyka, biegi długodystansowe, Klub Sportowy START Nowy Sącz - nagroda finansowa

17.Karolina Sekuła - karate, Nowosądecki Klub Sportowy Karate Kyokushin - nagroda finansowa

18. Klaudia Kowalska - karate, Nowosądecki Klub Sportowy Karate Kyokushin - nagroda finansowa

19. Maksymilian Orzeł - Sporty walki, Nowosądecki Klub Sportowy TAEKWON-DO- nagroda finansowa

20. Wiktoria Gądek -Sporty walki Nowosądecki Klub Sportowy TAEKWON-DO - wyróżnienie

21. Dominika Potoniec - Sporty walki, Nowosądecki Klub Sportowy TAEKWON-DO - wyróżnienie

22. Wiktoria Potoniec - Sporty walki, Nowosądecki Klub Sportowy TAEKWON-DO - wyróżnienie

23. Paulina Psonak - Sporty walki, Nowosądecki Klub Sportowy TAEKWON-DO - wyróżnienie

24.Kacper Banach - Sporty walki, Nowosądecki Klub Sportowy TAEKWON-DO - wyróżnienie

25. Alicja Kosakowska- Sporty walki, Nowosądecki Klub Sportowy TAEKWON-DO - wyróżnienie

26.Wiktoria Słowik - Sporty walki, Nowosądecki Klub Sportowy TAEKWON-DO - wyróżnienie

27.Marcin Kiełbasa - saneczkarstwo, UKS Tajfun Nowy Sącz - nagroda finansowa

28. Piotr Jaśkiewicz - saneczkarstwo, UKS Tajfun Nowy Sącz - wyróżnienie

29. Adam Jaśkiewicz - saneczkarstwo, UKS Tajfun Nowy Sącz - nagroda finansowa

30. Oliwia Baś - saneczkarstwo, UKS Tajfun Nowy Sącz - nagroda finansowa

31.Karol Piątkiewicz - saneczkarstwo, UKS Tajfun Nowy Sącz - nagroda finansowa

32. Patryk Prechitko - saneczkarstwo, UKS Tajfun Nowy Sącz - wyróżnienie

33. Marek Samek - saneczkarstwo, UKS Tajfun Nowy Sącz- nagroda finansowa

34.Jakub Wójs - saneczkarstwo, UKS Tajfun Nowy Sącz - nagroda finansowa

35 Mateusz Kiełbasa - saneczkarstwo, UKS Tajfun Nowy Sącz - wyróżnienie

36.Jan Cisoń - saneczkarstwo, UKS Tajfun Nowy Sącz - nagroda finansowa

37 Natalia Migacz - Cheerliding sportowy, Breaking (Hip Hop Duet, Bgirl battle), Stowarzyszenie ADeem - nagroda finansowa

38.Justyna Migacz - Cheerliding (Hip Hop Duet), Stowarzyszenie ADeem - nagroda finansowa

39. Anna Łukasik -Lekkoatletyka - biegi, MKL Brygada Beskidów - nagroda finansowa

40. Danuta Wolak - Lekkoatletyka - biegi, MKL Brygada Beskidów - nagroda finansowa

41 Bartłomiej Chlipała -Lekkoatletyka - biegi, MKL Brygada Beskidów - nagroda finansowa

42. Grzegorz Tabor - Lekkoatletyka - biegi, MKL Brygada Beskidów - nagroda finansowa

43. Monika Ogórek - Lekkoatletyka - biegi, MKL Brygada Beskidów- nagroda finansowa

44. Krystian Rojna - Karate tradycyjne Kumite drużynowe, Nowosądecki Klub Karate Tradycyjnego - wyróżnienie

45. Mateusz Miczołek- Karate tradycyjne Kumite drużynowe, Nowosądecki Klub Karate Tradycyjnego - wyróżnienie

46.Tomasz Wolak -Karate tradycyjne Kumite drużynowe, Nowosądecki Klub Karate Tradycyjnego - wyróżnienie

47. Mateusz Mamak -kickboxing, FIGHT HOUSE - nagroda finansowa

48. Oliwia Bugajska - kickboxing, FIGHT HOUSE - nagroda finansowa

49. Przemysław Tobiasz - kickboxing, FIGHT HOUSE - nagroda finansowa

50. Nikodem Święs - kickboxing, FIGHT HOUSE - nagroda finansowa

51. Rafał Dudek - Kickboxing, boks FIGHT HOUSE - nagroda finansowa

52.Zuzanna Łatka - kickboxing, FIGHT HOUSE - wyróżnienie

Nagroda prezydenta:

1. Patryk Marcinkowski - kolarstwo - nagroda finansowa, klub TC Chrobry Głogów (od 2023 roku) - nagroda finansowa

2. Krzysztof Buchowicz - biegi - nagroda finansowa

Trenerzy:

1. Marian Gonciarz - Lekkoatletyka/ Sekcja osób niepełnosprawnych Slalom kajakowy, Klub Sportowy START Nowy Sącz - nagroda finansowa

2. Bogdan Okręglak - Kajakarstwo slalomowe, Klub Sportowy START - nagroda finansowa

3. Zbigniew Bobrowski - Kajakarstwo slalomowe, Klub Sportowy START Nowy Sącz - nagroda finansowa

4. Piotr Kożuch - Kajakarstwo slalomowe, Klub Sportowy START Nowy Sącz - nagroda finansowa

5. Arkadiusz Buźniak - Lekkoatletyka - biegi, MKL Brygada Beskidów - nagroda finansowa

6. Dariusz Ziarno - saneczkarstwo, UKS Tajfun Nowy Sącz - nagroda finansowa

7. Adam Roszczyk - Sporty walki, Nowosądecki Klub Sportowy TAEKWON-DO - nagroda finansowa

8. Dariusz Migacz - Cheerliding sportowy, Breaking(Hip Hop), Stowarzyszenie ADeem - nagroda finansowa

Źródło: UMNS

Zobacz Również

Komentarze


Zaloguj sie aby komentować