Pogoda - Sądeckie.pl

17

Dzisiaj jest: 17. 05. 2022 Do końca roku: 228 dni
Jakość Powietrza:

Przegrana Sandecji w meczu z Podbeskidziem

Przegrana Sandecji w meczu z Podbeskidziem

Jedna bramka zadecydowała o losach spotkania 30. kolejki Fortuna I ligi, w którym zespół Sandecji uległ Podbeskidziu Bielsko-Biała 0:1 po golu Giorgiego Merebaszwiliego.

Na pewno nie jesteśmy zadowoleni z wyniku, mecz przegraliśmy, jeden błąd, nie pokryliśmy Merebaszwiliego i oddał bardzo dobry strzał, bramka fajna, oczywiście dla Podbeskidzia. Tutaj mógłbym o to mieć większe pretensje, że nie było przy tym golu presji z naszej strony, na pewno dążyliśmy do tego, aby przynajmniej wyrównać, niestety nam się to nie udało, mieliśmy dwie, trzy sytuacje. Należy się skupić na następnym meczu, zagramy w poniedziałek i zrobimy wszystko, aby dobrze się przygotować, przyjeżdża do nas Stomil. Bardzo ciężko się gra bez naszych kibiców tutaj, mecz taki piknik trochę bym powiedział, musimy zrobić szybko chociaż jedną trybunę, aby nasi kibice byli na meczu. Wtedy zawsze jest inaczej, zawsze nas dopingowaliście, zawsze to dwunasty zawodnik robił różnicę. Dzisiaj brakuje tej atmosfery tego meczu mistrzowskiego. Mam nadzieję, że szybko będziemy mogli gościć naszych kibiców - powiedział na pomeczowej konferencji Dariusz Dudek.


Drużyna Sandecji zagrała w składzie: Dawid Pietrzkiewicz - Kamil Słaby, Dawid Szufryn, Kornel Osyra - Łukasz Kosakiewicz (46' Rafał Kobryń), Tomasz Nawotka, Elhadji Maissa Fall, Bartłomiej Kasprzak (46' Damian Chmiel), Damir Šovšić (46' Gershon Koffie), Michał Walski (74' Damian Nowak) - Łukasz Zjawiński.


Sędziował Damian Krumplewski (Olsztyn).


Źródło: MKS Sandecja

Co sądzisz o tym wydarzeniu

0

Zobacz Również

Komentarze


Zaloguj sie aby komentować