Pogoda Nowy Sącz

19

Dzisiaj jest: 19. 08. 2022 Dni od początku roku: 230 Dni do końca roku: 134
Jakość: PM 10: % normy PM 2.5: % normy So2: % normy

Rozpoczął się kompleksowy remont ul. Nawojowskiej w Nowym Sączu

Rozpoczął się kompleksowy remont ul. Nawojowskiej w Nowym Sączu

Rozpoczął się długo oczekiwany remont ul. Nawojowskiej. Aby zminimalizować utrudnienia dla kierowców prace rozpoczęły się na odcinku od skrzyżowania z ul. Limanowskiego do skrzyżowania z ul. Kolejową.

W ramach inwestycji zostanie wyremontowana nawierzchnia jezdni, chodniki, sieci podziemne, a także powstanie ścieżka rowerowa, bezpieczne przejścia dla pieszych i nowoczesne oświetlenie.


Ruszył remont ul. Nawojowskiej bardzo długo wyczekiwany przez mieszkańców Nowego Sącza. Będzie się to wiązało z utrudnieniami. W tej chwili zamknięty jest odcinek pomiędzy skrzyżowaniem z ul. Limanowskiego, a ul. Kolejową. Prace idą szybko. Zobaczymy jaka będzie sytuacja pogodowa, bo warunkuje ona temp prac. W ramach inwestycji będą remontowane chodniki, wszystkie sieci infrastrukturalne podziemne, powstanie ścieżka rowerowa, bezpieczne przejścia dla pieszych oraz nowe oświetlenie. To potrwa około 2-3 lat zanim dojdziemy do Zawady, ale myślę, że warto bo ten ciąg komunikacyjny jest strategiczny dla Nowego Sącza - powiedział prezydent Ludomir Handzel.


Fot. UMNS

Zobacz Również

Komentarze


Zaloguj sie aby komentować