Pogoda - Sądeckie.pl7

Dzisiaj jest: 07. 05. 2021
Do końca roku: 238 dni
Jakość Powietrza

Sądecczyzna: 21-letni diler narkotykowy zatrzymany. Może trafić za kratki nawet na 15 lat

Sądecczyzna: 21-letni diler narkotykowy zatrzymany. Może trafić za kratki nawet na 15 lat

Nawet do 15 lat więzienia grozi 21-letniemu mieszkańcowi Sądecczyzny, który posiadał znaczne ilości narkotyków oraz wprowadzał je do obrotu. Dzięki intensywnej pracy sądeckich policjantów podejrzany został rozliczony z przestępczej działalności, a najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie oczekując na wyrok.

Policjanci Referatu do walki z Przestępczością Narkotykową sądeckiej komendy realizując czynności operacyjne ustalili, że 21-letni mieszkaniec Sądecczyzny zajmuje się rozprowadzaniem narkotyków. Dzięki tym ustaleniom 20 marca br. po północy policjanci na terenie Starego Sącza zatrzymali do kontroli drogowej BMW, którym jechał młody diler.


W trakcie interwencji okazało się, że mężczyzna posiada przy sobie znaczne ilości narkotyków - ponad 100 gramów marihuany i 90 gramów mefedronu. 21-latek został zatrzymany i przewieziony do Komedy Miejskiej Policji w Nowym Sączu.


Na podstawie zgromadzonego materiału dowodowego policjanci zarzucili 21-latkowi, że od października ubiegłego roku sprzedawał narkotyki innym osobom oraz posiadał znaczne ilości marihuany i mefedronu. 21 marca br. Sąd Rejonowy w Nowym Sączu wobec mężczyzny zastosował tymczasowy areszt na trzy miesiące.


Z uwagi na to, że 21- latek popełnił w krótkich odstępach czasu szereg takich przestępstw, wymiar kary może być zwiększony do 15 lat więzienia.


Źródło: KMPNS

Co sądzisz o tym wydarzeniu?

0

Zobacz Również

Komentarze

Zaloguj sie aby komentować