Sandecja przegrywa w sobotnim spotkaniu 29. kolejki II ligi. Hutnik Kraków zdobywa pełną pulę punktów

W emocjonującym spotkaniu 29. kolejki II ligi, Hutnik Kraków zdołał zdobyć pełną pulę punktów, pokonując Sandecję Nowy Sącz 1:0. Decydujący moment nastąpił w 37. minucie, kiedy to Marcin Wróbel umieścił piłkę w siatce, zapewniając swojej drużynie zwycięstwo.

Warto zauważyć, że obie drużyny musiały zmierzyć się z trudnościami, o czym świadczą liczne żółte kartki przyznane przez sędziego Patryka Świerczka. Ten wynik pozwolił Hutnikowi na poprawę swojej pozycji w tabeli, podczas gdy Sandecja musi teraz stawić czoła wyzwaniu utrzymania się w lidze.

Trener Robert Kasperczyk stwierdził po meczu z Hutnikiem, że drużyna potrafiła stworzyć sobie bardzo dużo okazji, jednak zawiodła skuteczność, bez której nie udało zdobyć się w sobotę punktów.

Nie można wygrać meczu jeśli się nie wykorzystuje do dwudziestej minuty czterech sytuacji takich, jakie my mieliśmy. Ten mecz powinien zakończyć się do przerwy wynikiem 3:1, może 4:1, nie znajduję słów, aby wyrazić swoją gorycz, jak chcemy budować morale, mając takie sytuacje bramkowe, gdzie jedna łatwiejsza od drugiej i nie potrafimy zdobyć gola. Potem z jednego błędu tracimy gola - powiedział po meczu trener Robert Kasperczyk.

Źródło: MKS Sandecja