Pogoda Nowy Sącz

28

Dzisiaj jest: 28. 09. 2023 Dni od początku roku: 270 Dni do końca roku: 94
Jakość: PM 10: % normy PM 2.5: % normy So2: % normy

Sandecja remisuje z Chrobrym Głogów

Sandecja remisuje z Chrobrym Głogów

W niedzielę 23 maja na stadionie w Nowym Sączu drużyna Sandecji rozegrała spotkanie z Chrobrym Głogów. Mecz zakończył się remisem 1:1. Bramkę dla "Biało-Czarnych" z rzutu karnego zdobył Maciej Małkowski.

Trener Dariusz Dudek po meczu z Chrobrym stwierdził, że "Biało-Czarni" mają pewien problem z kontuzjami i kartkami, ale drużyna niezmiennie za każdym razem walczy o pełną pulę, a niedzielny remis ocenia jako sprawiedliwy.


Bardzo się cieszę z tego, że chociaż dzisiaj pogoda nie dopisała, dla mnie najważniejsze było to, że kibice mogli być na stadionie. Mam nadzieję, że w następnym meczu pogoda ich oszczędzi i będzie dużo lepiej. Jeśli chodzi o przebieg meczu myślę, że sprawiedliwy remis. Mieliśmy swoje sytuacje, bramka stracona można powiedzieć z naszego błędu, wybicia z piątki, tak bym powiedział przypadkowa. Chcieliśmy w drugiej połowie zagrać zdecydowanie, ofensywnie. Trochę męskich słów padło w przerwie, bo należało coś powiedzieć takiego, aby w drugiej połowie mój zespół zareagował na to, co się działo w pierwszej. Chwała chłopakom za ten mecz, zakończyliśmy z jednym punktem. Robimy dalej swoje, najważniejsze, że się utrzymaliśmy. W każdym meczu walczymy o trzy punkty, jest to trudne, mamy spore problemy, jeśli chodzi o kontuzje, kartki. Stawiamy nieco mocniej na młodzież, co pewnie kibice zauważyli, ale tak jak mówię, z tego meczu jestem zadowolony, uważam, że sprawiedliwy remis - powiedział po meczu z Chrobrym trener "Biało-Czarnych", Dariusz Dudek.


Drużyna Sandecji zagrała w składzie: Szymon Tokarz - Wojciech Hajda, Michal Piter-Bučko, Tomasz Boczek, Adrian Danek (73' Maciej Małkowski) - Bartłomiej Kasprzak (46' Damir Šovšić), Jan Kuźma (73' Robert Prochownik), Damian Chmiel, Dawid Błanik, Michał Walski - Kamil Ogorzały.Sędziował Daniel Kruczyński (Żywiec). Warto dodać, że po kilkumiesięcznej przerwie na stadion przy ul. Kilińskiego powrócili kibice, którzy mogli wspierać swoich zawodników w boiskowych wydarzeniach. 


Źródło: MKS Sandecja

Zobacz Również

Komentarze


Zaloguj sie aby komentować