Podsumowano rozgrywki Ligi Masters (Liga Futsalu 2023/2024)

Limanowska Liga Futsalu zakończyła swój sezon Ligi Masters, który trwał od listopada 2023 r. do lutego 2024 r. Liga cieszyła się patronatem Starosty Limanowskiego Mieczysława Urygi i Burmistrza Miasta Limanowa Władysława Biedy.

Podsumowano rozgrywki Ligi Masters (Liga Futsalu 2023/2024)

W Lidze Masters rywalizowało 9 zespołów (120 graczy). W sumie rozegrano 36 meczów pełnych emocji i napięcia. Najlepszą drużyną okazał się Transblach, który otrzymał puchar, medale, tablicę pamiątkową i statuetkę. Nagrody wręczył Przewodniczący Rady Miasta Limanowa Wiesław Sędzik.


Oto klasyfikacja końcowa Ligi Masters:

1. Transblach,

2. Biało- Czarni,

3. FB Wojtas.


Najwięcej bramek strzelił Tomasz Stelmach z FB Wojtas. Najlepszym bramkarzem został Tadeusz Kaleta z Biało – Czarnych. Najlepszym zawodnikiem ligi (MVP) był Maciej Ślazyk z Transblach. Puchar Fair Play otrzymał zespół Elektrical. Drużyna Gwiazd „5 Ligi” składa się z: Tadeusz Kaleta (Biało-Czarni), Tomasz Stelmach (FB Wojtas), Maciej Ślazyk (Transblach), Łukasz Jamróz (Biało-Czarni) i Artur Matras (Słopnice).


Teraz czekamy na podsumowanie rozgrywek w Extralidze, która zakończy się w środę, 07.02.2024 r. w hali Ekonom. Ostatnia kolejka rozpocznie się o godz. 19.50.


Źródło: Limanowska Liga Futsalu

Zobacz Również

Komentarze


Zaloguj sie aby komentować