Pogoda - Sądeckie.pl

17

Dzisiaj jest: 17. 05. 2022 Do końca roku: 228 dni
Jakość Powietrza:

Sandecja remisuje z GKS-em Bełchatów

Sandecja remisuje z GKS-em Bełchatów

W niedzielę 19 października drużyna Sandecji rozegrała spotkanie w ramach 9. kolejki Fortuna 1 Ligi. Jej rywalem był GKS Bełchatów. Mecz zakończył się bezbramkowym remisem.

 

Trener Sandecji powiedział po meczu z GKS-em Bełchatów, że mecz był trudny, ciężki, ale zarazem trzeba szanować zdobyty punkt i cieszyć się z czystego konta.

 

Trudne spotkanie toczone na grząskim boisku, typowy mecz walki, tak to wyglądało z mojej perspektywy. Stworzyliśmy kilka dogodnych sytuacji, niestety żadnej z nich nie zamieniliśmy na gola, który na pewno dałby dzisiaj zwycięstwo. To taki mecz, kto pierwszy strzeli, ten wygra. Nie udało się zdobyć całej puli, ale należy się cieszyć z tego punktu, bo jak wiadomo nie zdobyliśmy jak dotąd żadnego. Jakiś promyk nadziei na punktowanie jest. Druga kwestia to fakt, że nie pozwoliliśmy przeciwnikowi na zdobycie gola, mieli jedną sytuację, jeśli mnie pamięć nie myli, a poza tym mecz jako zespół w defensywie zagraliśmy bardzo solidnie. Pierwsze spotkanie, które zagraliśmy na zero z tyłu, a wiemy, że mamy zespół, który najwięcej bramek stracił, bo aż 21. Dzisiejszy mecz na zero z tyłu daje nam nadzieję na lepsze jutro - powiedział na konferencji pomeczowej trener zespołu Sandecji, Piotr Mandrysz.

 

Sędziował Daniel Kruczyński.

Sandecja remisuje z GKS-em Bełchatów Sandecja remisuje z GKS-em Bełchatów Sandecja remisuje z GKS-em Bełchatów Sandecja remisuje z GKS-em Bełchatów Sandecja remisuje z GKS-em Bełchatów Sandecja remisuje z GKS-em Bełchatów

Źródło i fot. MKS Sandecja

Co sądzisz o tym wydarzeniu

0

Zobacz Również

Komentarze


Zaloguj sie aby komentować