Pogoda - Sądeckie.pl

30

Dzisiaj jest: 30. 11. 2021 Do końca roku: 31 dni
Jakość Powietrza:

Sandecja remisuje z Zagłębiem Sosnowiec

Sandecja remisuje z Zagłębiem Sosnowiec

W niedzielę 31 października drużyna Sandecji rozegrała wyjazdowe spotkanie, w ramach 15. kolejki Fortuna 1 Ligi, w Sosnowcu, gdzie zmierzyła się tamtejszym Zagłębiem. Mecz zakończył się remisem 1:1. Bramkę dla "Biało-Czarnych" zdobył w 87 minucie Michal Piter-Bučko.

Trener zespołu Sandecji na pomeczowej konferencji prasowej podkreślał, że docenia ambicję i walkę swoich podopiecznych, którzy grając w osłabieniu potrafili wyrównać stan meczu.


Bardzo się cieszę z domowego remisu, jeden punkt u siebie, to pierwszy punkt, który zdobyliśmy. Bardzo trudny mecz, mieliśmy swoje problemy, nie grał Damir z powodu żółtych kartek oraz Sebastian Rudol, musieliśmy trochę przebudować nasz zespół, ale jestem dumny z chłopaków, że wyciągnęli w dziesięciu ten punkt. Na pewno zasłużyli na to, bo biegali dzisiaj, jak mogli. Natomiast na pewno Zagłębie to jest zespół, który ma w swoich szeregach bardzo dobrych piłkarzy i ten punkt tym bardziej będę szanował. Byłem na meczu pucharowym Zagłębia, jestem u siebie w domu, więc znam ten zespół na wylot i w tych moich pojedynkach z trenerem Skowronkiem mam pierwszy punkt, więc cieszę się i doceniam. Straciliśmy bramkę, wydaje mi się, troszeczkę po spalonym czy VAR mógłby to uznać czy nie, to już inna sprawa. Musimy się zregenerować i przygotować na następne spotkanie wyjazdowe do Głogowa. Życzę Zagłębiu jak najlepiej, chciałbym, żeby ten zespół zaczął zwyciężać i iść w górę tabeli - powiedział po meczu w Sosnowcu Dariusz Dudek.


Drużyna Sandecji zagrała w składzie: Dawid Pietrzkiewicz - Kamil Słaby, Kornel Osyra, Tomasz Boczek (78' Dawid Wolny), Rafał Kobryń - Damian Chmiel, Robert Janicki (64' Michał Walski), Michal Piter-Bučko (c), Jakub Zych (64' Błażej Szczepanek), Elhadji Maissa Fall - Svetoslav Dikov.


Sędziował Jacek Małyszek (Lublin).


Źródło: MKS Sandecja

Co sądzisz o tym wydarzeniu

0

Zobacz Również

Komentarze


Zaloguj sie aby komentować