Pogoda - Sądeckie.pl15

Dzisiaj jest: 15. 06. 2021
Do końca roku: 199 dni
Jakość Powietrza

Seria wypadków na drogach Sądecczyzny

Seria wypadków na drogach Sądecczyzny

10 czerwca sądeccy strażacy trzy razy wyjeżdżali do wypadków do których doszło na drogach Sądecczyzny.

Około godziny 15 w Wielogłowach zderzyły się dwa samochody osobowe marki Ford Focus oraz Chevrolet Cruze, którymi podróżowały łącznie cztery osoby. Żadna z nich nie została poszkodowana.


Po godzinie 20 zastęp z JRG nr 1 w Nowym Sączu udał się na ul. Królowej Jadwigi w Nowym Sączu, gdzie zderzyły się dwie osobówki. Jedna osoba odniosła obrażenia. Po przebadaniu przez ZRM pozostała ona na miejscu zdarzenia. Druhowie rozłączyli instalacje elektryczne w samochodach, a wycieki płynów eksploatacyjnych zasypali sorbentem.


Z kolei po godzinie 21 we Florynce zderzyły się dwa auta marki VW Passat z Renault Trafic. Pojazdami podróżowały cztery osoby. Dwie z nich trafiły do szpitala. Samochody znajdowały się poza jezdnią, częściowo w przydrożnym rowie.


Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, zablokowaniu ruchu na jednym pasie drogi. Odłączono akumulatory w obu pojazdach oraz instalacje LPG. Oświetlono teren działań. Dalsze czynności polegały na oznaczeniu taśmą terenu działań. Usunięto z jezdni samochody pożarnicze - informują funkcjonariusze PSP.


Fot. PSPNS

Co sądzisz o tym wydarzeniu?

0

Zobacz Również

Komentarze

Zaloguj sie aby komentować