Seria wypadków na drogach Sądecczyzny

10 czerwca sądeccy strażacy trzy razy wyjeżdżali do wypadków do których doszło na drogach Sądecczyzny.

Seria wypadków na drogach Sądecczyzny

Około godziny 15 w Wielogłowach zderzyły się dwa samochody osobowe marki Ford Focus oraz Chevrolet Cruze, którymi podróżowały łącznie cztery osoby. Żadna z nich nie została poszkodowana.


Po godzinie 20 zastęp z JRG nr 1 w Nowym Sączu udał się na ul. Królowej Jadwigi w Nowym Sączu, gdzie zderzyły się dwie osobówki. Jedna osoba odniosła obrażenia. Po przebadaniu przez ZRM pozostała ona na miejscu zdarzenia. Druhowie rozłączyli instalacje elektryczne w samochodach, a wycieki płynów eksploatacyjnych zasypali sorbentem.


Z kolei po godzinie 21 we Florynce zderzyły się dwa auta marki VW Passat z Renault Trafic. Pojazdami podróżowały cztery osoby. Dwie z nich trafiły do szpitala. Samochody znajdowały się poza jezdnią, częściowo w przydrożnym rowie.


Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia, zablokowaniu ruchu na jednym pasie drogi. Odłączono akumulatory w obu pojazdach oraz instalacje LPG. Oświetlono teren działań. Dalsze czynności polegały na oznaczeniu taśmą terenu działań. Usunięto z jezdni samochody pożarnicze - informują funkcjonariusze PSP.


Fot. PSPNS

Zobacz Również

Komentarze


Zaloguj sie aby komentować