Pogoda - Sądeckie.pl

22

Dzisiaj jest: 22. 10. 2021 Do końca roku: 70 dni
Jakość Powietrza:

Sportowcy, samorządowcy, harcerze i mieszkańcy na spotkaniu z Marszałkiem Małopolski

Sportowcy, samorządowcy, harcerze i mieszkańcy na spotkaniu z Marszałkiem Małopolski

11 października w Nowym Sączu i Tarnowie odbyły się kolejne spotkania marszałka Witolda Kozłowskiego w agendach zamiejscowych UMWM.

W Nowym Sączu, marszałek gościł Jakuba Olszewskiego i jego ojca - trenera Tadeusza Olszewskiego. Jakub, we wrześniu wraz z Reprezentacją Polski do lat 19, sięgnął po złoty medal na Mistrzostwach Świata rozgrywanych w Iranie.


Podczas dyżuru, marszałek spotkał się także z radnymi Miasta Krynica-Zdrój. Tematem rozmowy były inwestycje drogowe, ale także sprawy bieżące istotne dla mieszkańców uzdrowiska. Marszałek spotkał się także z druhną Lucyną Bogdał i grupą zuchów, którzy przekazali zaproszenie na uroczyste obchody 110-lecia ZHP na Ziemi Sądeckiej, a także z radną województwa Martą Mordarską.


Z kolei w Tarnowie marszałek Witold Kozłowski spotkał się z parlamentarzystami, samorządowcami powiatu dąbrowskiego i tarnowskiego: starostą Lesławem Wieczorkiem, wójtem Krzysztofem Gilem, wójtem Grzegorzem Koziołem, burmistrzem Dawidem Chrobakiem, a także z prezesem LGD Zielony Pierścień Tarnowa Adamem Flagą.


Bardzo się cieszę, że zarówno samorządowcy jak i mieszkańcy chcą się spotykać, rozmawiać. Odbieram to jako obdarowanie mnie zaufaniem, a to dla mnie - marszałka małopolski jest najważniejsze - mówi marszałek.


W agendzie UMWM w Tarnowie marszałek gościł także dyrektora Katolickiego Centrum Edukacji Młodzieży KANA dr. Grzegorza Sudoła. 


Źródło: UMWM

Co sądzisz o tym wydarzeniu

0

Zobacz Również

Komentarze


Zaloguj sie aby komentować