Pogoda Nowy Sącz

1

Dzisiaj jest: 01. 12. 2022 Dni od początku roku: 334 Dni do końca roku: 30
Jakość: PM 10: % normy PM 2.5: % normy So2: % normy

Spotkanie Prezydenta Ludomira Handzla z Komendantem Policji

Spotkanie Prezydenta Ludomira Handzla z Komendantem Policji

20 marca odbyło się spotkanie Prezydenta Miasta Nowego Sącza Ludomira Handzla z Komendantem Miejskim Policji w Nowym Sączu inspektorem Jarosławem Tokarczykiem. Dyskusja oscylowało wokół tematu bezpieczeństwa na terenie miasta.

 

Prezydent zwrócił uwagę na sygnały jakie docierają do niego od mieszkańców miasta, a dotyczą one kwestii związanych z bezpieczeństwem. Poprosił o objęcie szczególną uwagą funkcjonariuszy, rejonów szkół oraz przejść dla pieszych, zwłaszcza tego tymczasowego, które powstało na ul. Nawojowskiej, w związku z remontem kładki.

 

Prezydent dodał, że od przyszłego tygodnia będzie tam pracowała przeszkolona osoba, której zadaniem będzie zatrzymywanie ruchu i przeprowadzanie uczniów pobliskiej szkoły na drugą stronę jezdni. 
 

Komendant Policji zapewnił, że funkcjonariusze doraźnie będą kierowani tam, gdzie zdaniem mieszkańców wymagana będzie poprawa stanu bezpieczeństwa.
 

Podczas spotkania omówione zostały również kwestie współdziałania Policji i Straży Miejskiej w ramach wspólnych służb. Była także okazja do wymiany informacji i spostrzeżeń mających na celu poprawę bezpieczeństwa na Sądecczyźnie.

 

Źródło i Fot. Miasto Nowy Sącz

Zobacz Również

Komentarze


Zaloguj sie aby komentować