Pogoda Nowy Sącz

28

Dzisiaj jest: 28. 09. 2023 Dni od początku roku: 270 Dni do końca roku: 94
Jakość: PM 10: % normy PM 2.5: % normy So2: % normy

Starosta nowosądecki spotkał się z policjantami z Serbii i Czarnogóry

Starosta nowosądecki spotkał się z policjantami z Serbii i Czarnogóry

Starosta nowosądecki Marek Kwiatkowski spotkał się dzisiaj z delegacjami policjantów z Serbii i Czarnogóry. Wręczył też Srebrne Jabłko Sądeckie asp. szt. Kazimierzowi Galarowiczowi - detektywowi Komisariatu Policji w Łososinie Dolnej.

W spotkaniu, które odbyło się w Komendzie Miejskiej Policji w Nowym Sączu uczestniczyli: starosta Marek Kwiatkowski, mł. Insp. Krzysztof Dymura - komendant miejski Policji w Nowym Sączu, Sonia Hinicz - zastępca przewodniczącego IPA Zrenianij Serbia z delegacją, Nikola Rogosicz - wiceprezydent IPA Czarnogóra z delegacją oraz Elżbieta Gargula - przewodnicząca IPA Region Nowy Sącz.


***

IPA to największe stowarzyszenie na świecie z ilością prawie 400 tysięcy członków zrzeszonych w 65 krajach, a także stowarzyszeniem niezawisłym łączącym wszystkie policyjne służby, bez różnicy stopnia, wykształcenia, płci, rasy, barwy skóry, mowy i religii. Jest stowarzyszeniem neutralnym politycznie, gospodarczo, związkowo i religijnie. Członkami stowarzyszenia mogą być osoby pełniące służbę w Policji i Straży Granicznej, emeryci i renciści policji. IPA chce pogłębiać wiedzę kulturalną, wymieniać doświadczenia między krajami, a w ramach swoich możliwości nieść pomoc w zakresie socjalnym i wspólnie z innymi dążyć do podtrzymywania pokojowego współistnienia na świecie (źródło: https://ipapolska.pl/stowarzyszenie/co-to-jest-ipa/).


Źródło: SPNS, fot. KMPNS

Zobacz Również

Komentarze


Zaloguj sie aby komentować