Pogoda - Sądeckie.pl

27

Dzisiaj jest: 27. 09. 2021 Do końca roku: 95 dni
Jakość Powietrza

Sądeccy strażacy zapraszają na akcje poboru krwi 31 stycznia

Sądeccy strażacy zapraszają na akcje poboru krwi 31 stycznia

W całym kraju są prowadzone akcje zbierania krwi. To odpowiedź na apele regionalnych centrów krwiodawstwa, które w czasie pandemii koronawirusa borykają się z brakiem krwi.

Odpowiadając na apel strażacy oraz strażacki Klub Honorowych Dawców Krwi "ognista kropla" zapraszają na akcje poboru krwi, która odbędzie się  31 stycznia (niedziela) 2021 r. w godz. od 8.00 do 13.00 w punkcie krwiodawstwa Nowy Sącz ul. Kazimierza Wielkiego 9A.


Zapraszamy wszystkich i prosimy o powiadomienie tych, którzy jeszcze mogą przyjść i pomoc innym potrzebującym. Każdy może oddać krew niezależnie od tego, jaka grupę krwi posiada. Czekamy na wszystkich chętnych, którzy mogą podzielić się tym bezcennym lekiem, jakim jest KREW. Każdy krwiodawca i oddający w tym dniu otrzyma niespodziankę - informują druhowie z PSP.


Krew może oddać każdy, kto nie ma objawów przeziębienia, nie ma gorączki, kaszlu czy duszności. Regionalne centra krwiodawstwa apelują o rozsądek i nie przychodzenie do placówek w sytuacji, gdy jesteśmy objęci kwarantanną i mogliśmy mieć kontakt z zakażonymi.


Źródło: PSPNS

Co sądzisz o tym wydarzeniu

0

Zobacz Również

Komentarze


Zaloguj sie aby komentować