Pogoda Nowy Sącz

5

Dzisiaj jest: 05. 12. 2023 Dni od początku roku: 338 Dni do końca roku: 26
Jakość: PM 10: % normy PM 2.5: % normy So2: % normy

Studentka ANS wydała powieść. Jej internetową wersję wyświetlono kilkanaście milionów razy

„Nie Mogę Cię (Nie) Kochać” to tytuł książki napisanej przez Mariolę Lorek z Przyszowej, studentkę Akademii Nauk Stosowanych w Nowym Sączu. Jest to romans dla młodzieży (young adult), który opowiada o losach 17-letniej Reed DiLaurentis, zakochanej w tajemniczym chłopaku. Książka była początkowo publikowana na Wattpadzie, gdzie zdobyła ponad 12 milionów wyświetleń. Teraz jest dostępna w księgarniach i cieszy się uznaniem czytelniczek, które chwalą jej emocjonującą fabułę i ciekawe postacie.

Studentka ANS wydała powieść. Jej internetową wersję wyświetlono kilkanaście milionów razy

Książka "Reed DiLaurentis" jest adaptacją popularnej powieści internetowej, która ukazywała się na portalu Wattpad pod pseudonimem czarodziejka2604. Autorka, Mariola Lorek, zaczęła pisać tę historię w 2016 roku i kontynuowała ją przez cały 2017 rok. Opowiada ona o losach nastoletniej Reed, która musi zmierzyć się z wieloma problemami i wyzwaniami w swoim życiu. Książka zyskała wielu fanów na Wattpadzie, gdzie do tej pory ma ponad 13 milionów odsłon i znajduje się wśród najpopularniejszych tytułów.


W 2022 roku Mariola Lorek podpisała kontrakt z wydawnictwem, które zdecydowało się wydać jej książkę w formie drukowanej, elektronicznej i audio. Wersja wydana różni się od oryginału na Wattpadzie, ponieważ autorka poprawiła i uzupełniła fabułę o nowe elementy i sceny, które sprawiają, że książka jest bardziej spójna i ciekawa. Książka "Reed DiLaurentis" to emocjonująca i wzruszająca opowieść o miłości, przyjaźni i dorastaniu, która z pewnością przypadnie do gustu wielu czytelnikom.


O czym jest powieść „Nie Mogę Cię (Nie) Kochać”?

To historia o miłości, rodzinie i tajemnicach, która zaczyna się od przeprowadzki głównej bohaterki, Reed, do domu jej przyszłego ojczyma. Tam spotyka jego syna, Archera, który nie chce mieć nic wspólnego z nowymi domownikami. Reed postanawia dowiedzieć się, dlaczego Archer jest taki zimny i nieprzyjazny, ale to nie jest proste zadanie. Wkrótce odkrywa, że za jego postawą kryją się mroczne sekrety, które mogą zagrażać jej bezpieczeństwu i szczęściu.


Autorką książki jest Mariola Lorek, młoda studentka pedagogiki z Przyszowej. Pisze od niedawna, ale już zdobyła uznanie czytelników i recenzentów. Jej pasją jest także taniec ludowy w zespole Przyszowianie. Jej książka to emocjonująca i wciągająca opowieść o tym, jak trudno jest kochać i być kochanym w skomplikowanych okolicznościach.


Źródło: ANS

Zobacz Również

Komentarze


Zaloguj sie aby komentować