Tragiczny wypadek w miejscowości Pasierbiec. Nie żyje 65-latek

6 maja, około godziny 15:00, w miejscowości Pasierbiec, doszło do zdarzenia, które zakończyło się tragicznie. 65-letni mieszkaniec gminy Limanowa stracił życie w wyniku wypadku.

Tragiczny wypadek w miejscowości Pasierbiec. Nie żyje 65-latek

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący ciągnikiem rolniczym marki Ursus, wraz z przyczepą, pokonując stromy spadek terenu (poza drogą publiczną), utracił panowanie nad pojazdem, co doprowadziło do jego wywrócenia. Ciągnik przygniótł kierowcę, który zginął na miejscu. W trakcie tego tragicznego zdarzenia w ciągniku podróżował jeszcze jeden mężczyzna – 19-letni pasażer, który zdołał zeskoczyć z pojazdu i nie odniósł żadnych obrażeń.

Na miejscu zdarzenia pracowała grupa dochodzeniowo-śledcza z Komendy Powiatowej Policji w Limanowej, pod nadzorem prokuratora. Ciało 65-latka zostało zabezpieczone do badań sekcyjnych, a policjanci dokładnie ustalają przebieg i okoliczności tego tragicznego wypadku.

W związku z rozpoczynającym się sezonem prac polowych oraz prac na terenach leśnych, apelujemy o zachowanie zdrowego rozsądku i ostrożności. Pamiętajmy, że czasami chwila nieuwagi może mieć tragiczne skutki na drodze.

Źródło: KPPL

Zobacz Również

Komentarze


Zaloguj sie aby komentować