Pogoda - Sądeckie.pl

20

Dzisiaj jest: 20. 09. 2021 Do końca roku: 102 dni
Jakość Powietrza

Trwa remont hali sportowej w ZSP w Krynicy-Zdroju

Trwa remont hali sportowej w ZSP w Krynicy-Zdroju

Trwa remont hali sportowej w Zespole Szkół Ponadpodstawowych im. Jana Pawła II w Krynicy-Zdroju. Inwestycja jest finansowana z budżetu Powiatu Nowosądeckiego.

Po wcześniejszej modernizacji i odnowie sal lekcyjnych i korytarzy, obecnie jest remontowana sala gimnastyczna – mówi Maria Aleksander-Pisz, dyrektor ZSP w Krynicy-Zdroju. - Wszystko z myślą o obecnych i przyszłych uczniach, aby w komfortowych warunkach mogli odbywać zajęcia wychowania fizycznego, sportowe zajęcia pozalekcyjne oraz zawody sportowe. - To szczególnie ważne, aby po okresie zdalnego nauczania młodzież mogła realizować sportowe pasje. Jako szkoła zawsze umożliwiamy uczniom wybór pozalekcyjnych zajęć sportowych: koszykówki, siatkówki, piłki ręcznej, piłki nożnej, czy innych form.


Uczniowie ZSP w Krynicy-Zdroju byli dwukrotnym Mistrzem Szkół Ponadpodstawowych Powiatu Nowosądeckiego Licealiady Sportowej Młodzieży, a ostatnio zdobyli brązowy medal Powiatowej Licealiady.


Hala sportowa służy nie tylko uczniom szkoły, ale też całej społeczności lokalnej - odbywają się w niej treningi uczniowskich klubów sportowych oraz zawody sportowe na różnych poziomach i w różnych konkurencjach.


Źródło: SPNS

Co sądzisz o tym wydarzeniu

0

Zobacz Również

Komentarze


Zaloguj sie aby komentować