Trwa rozbudowa sieci kanalizacyjnej w Gminie Grybów

Trwa rozbudowa sieci kanalizacyjnej w Gminie Grybów

9 czerwca w siedzibie Zakładu Wodociągów i Kanalizacji w Białej Niżnej, została podpisana umowa na uporządkowanie gospodarki ściekowej w miejscowościach Biała Niżna, Gródek, Stróże, Wyskitna oraz Polna.

 

Inwestycja będzie realizowane w dwóch częściach:    

  • Część I „Budowa sieci kanalizacji sanitarnej w miejscowościach Biała Niżna, Gródek”, której wykonawcą będzie firma: Z.U.P.H Hażbud, ul. Dukielska 83A, 38-300 Gorlice. Koszt inwestycji: 6.125.600,00 zł, w ramach której zostanie wybudowana sieć kanalizacyjna o długości około 24 km.    
  • Część II „Budowa sieci kanalizacyjnej w miejscowościach Stróże, Wyskitna, Polna”.  Zadanie realizowane będzie przez firmę Transwiertel Sp. z o. o. Świdnik 58, 33-312 Tęgoborze za kwotę 9.617.520,42 zł, w ramach której zostanie wykonana sieć o długości około 40 km. 

 

Jacek Migacz Wójt Gminy Grybów na bieżąco monitoruje postępy prac. Niezmiernie ucieszyło mnie imponujące i dynamiczne tempo przebiegu realizacji inwestycji, pomimo niezbyt sprzyjającej aury. Mam nadzieję, że dalsza rozbudowa będzie przebiegała zgodnie z planem, a jej zakończenie nastąpi w terminie przewidzianym w zawartej umowie - dodaje Wójt.

 

Planowany termin zakończenia robót budowlanych to wrzesień 2022 rok.

Trwa rozbudowa sieci kanalizacyjnej w Gminie Grybów Trwa rozbudowa sieci kanalizacyjnej w Gminie Grybów Trwa rozbudowa sieci kanalizacyjnej w Gminie Grybów Trwa rozbudowa sieci kanalizacyjnej w Gminie Grybów Trwa rozbudowa sieci kanalizacyjnej w Gminie Grybów Trwa rozbudowa sieci kanalizacyjnej w Gminie Grybów Trwa rozbudowa sieci kanalizacyjnej w Gminie Grybów Trwa rozbudowa sieci kanalizacyjnej w Gminie Grybów

Źródło i fot. Gm. Grybów

Zobacz Również

Komentarze


Zaloguj sie aby komentować