Pogoda - Sądeckie.pl19

Dzisiaj jest: 19. 04. 2021
Do końca roku: 256 dni
Jakość Powietrza

Trwają poszukiwania Józefy Janik. Dzisiaj o godzinie 12 rodzina wznawia akcję poszukiwawczą. Jeśli możesz przyjdź i pomóż

Trwają poszukiwania Józefy Janik. Dzisiaj o godzinie 12 rodzina wznawia akcję poszukiwawczą. Jeśli możesz przyjdź i pomóż

Policja oraz rodzina w dalszym ciągu poszukują zaginionej w ubiegłym tygodniu 68-letniej Józefy Janik. Kobieta wyszła z domu przy ul. Tetmajera w Nowym Sączu 18 października około godziny 10.

 

W dniu zaginięcia ubrana była w niebieską kurtkę z kapturem, czarne legginsy i buty na koturnie, a przez ramię miała przewieszoną torebkę. Najprawdopodobniej nie miała przy sobie żadnych dokumentów, pieniędzy i telefonu. Kobieta leczy się na nadciśnienie, a leki również zostały w domu.

 

Rysopis zaginionej: około 164 cm wzrostu, szczupła budowa ciała; jasne włosy, średniej długości; oczy niebieskie.

 

W dniu dzisiejszym rodzina zaginionej wznawia akcję poszukiwawczą.  Dziś o godzinie 12-tej zbiórka na parkingu sklepu Delikatesy ABC Sowa K. przy drodze wojewódzkiej nr 975, adres: Dąbrowa 59, Nowy Sącz. Jeśli  możesz przyjdź, pomóż w poszukiwaniach rodzinie.

 

Do tej pory służby ratunkowe przeszukały m.in. drogę wzdłuż Dunajca oraz miasto. 25 października w akcji wykorzystano również drona. Niestety kobiety nie udało się odnaleźć.

 

Wszelkie informacje dotyczące zaginionej należy przekazywać na numer alarmowy 112 lub 47 833 46 30.

Co sądzisz o tym wydarzeniu?

0

Zobacz Również

Komentarze

Zaloguj sie aby komentować