Turniej szachowy w sądeckiej Komendzie

W Komendzie Miejskiej Policji w Nowym Sączu odbył się I Turniej Szachowy o Puchar Przewodniczącego Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego Policjantów województwa małopolskiego. To sportowe wydarzenie patronatem honorowym objął Komendant Miejski Policji w Nowym Sączu insp. dr Krzysztof Dymura oraz Przewodniczący ZW NSZZ Policjantów województwa małopolskiego, podinsp. Grzegorz Gubała.

Turniej szachowy w sądeckiej Komendzie

Turniej szachowy odbył się 25 marca br. w sali konferencyjnej Komendy Miejskiej Policji w Nowym Sączu. Jego głównym celem była popularyzacja gry królewskiej wśród funkcjonariuszy, emerytów i rencistów Policji, a także członków związków zawodowych służb mundurowych z terenu Małopolski. Pomysłodawcą i organizatorem turnieju był Zarząd Organizacji Terenowej Emerytów i Rencistów Policji NSZZ Policjantów w Nowym Sączu. W organizację imprezy włączył się również Zarząd Wojewódzki NSZZ Policjantów województwa małopolskiego oraz Zarząd Terenowy NSZZ Policjantów w Nowym Sączu.


Do rywalizacji przystąpili członkowie Niezależnego Samorządnego Związku Zawodowego Policjantów, policyjni emeryci i renciści oraz funkcjonariusze z Krakowa, Wieliczki, Tarnowa, Skawiny, Olkusza, Gorlic, Limanowej i Nowego Sącza. Najlepszy okazał się Bogdan Tarasek (OT Emerytów i Rencistów Policji NSZZ Policjantów w Nowym Sączu), drugie miejsce zajął Damian Obrzud (KPP w Wieliczce), natomiast trzecie miejsce przypadło w udziale Filipowi Jamrozikowi (NSZZ Policjantów woj. małopolskiego). W przekazaniu nagród uczestniczył I Zastępca Komendanta Miejskiego Policji w Nowym Sączu, mł. insp. Adam Bukański.


Zebrane wpisowe zostanie przekazane dla ofiar wojny na Ukrainie.


Źródło: KMPNS


Zobacz Również

Komentarze


Zaloguj sie aby komentować