Uczniowie ZSP w Krynicy-Zdroju zgarnęli nagrody

Uczniowie klasy IIabp LO Zespołu Szkół Ponadpodstawowych w Krynicy-Zdroju odebrali cenne nagrody za zwycięstwo w IX edycji Programu „Włącz myślenie. Postaw na przedsiębiorczość”.

Uczniowie ZSP w Krynicy-Zdroju zgarnęli nagrody

Szkoła zajęła I miejsce drużynowo w kategorii Film, a indywidulanie uczniowie zdobyli nagrody: I miejsce - Natalia Gawlik, II - Julia Rogóż. Wyróżnienia: Albert Tokarz, Zofia Sporek, Gabriela Biskup.


Opiekunem młodzieży był Piotr Biernat - nauczyciel wiedzy o społeczeństwie i podstaw przedsiębiorczości. Nagrody ufundował starosta nowosądecki Marek Kwiatkowski.


W realizację projektu zaangażowane były: Wyższa Szkoła Biznesu - National-Louis University w Nowym Sączu, PWSZ Nowy Sącz oraz Stowarzyszenie ORION, a od wielu lat wspiera go Powiat Nowosądecki.


Zadaniem poszczególnych grup było wykonanie i prezentacja zadań przygotowanych przez zaproszone do projektu sądeckie firmy i instytucje. W tej edycji były to: Uzdrowisko Krynica-Żegiestów S.A., Stowarzyszenie Sursum Corda i Telbeskid – mówi Maria Aleksander-Pisz, dyrektor ZSP w Krynicy-Zdroju. - Drużyna z naszej szkoły została wskazana jako zwycięzca i nagrodzona przez wszystkie trzy firmy! Gratuluję młodzieży i dziękuję za zaangażowanie w tworzenie projektów pod okiem Piotra Biernata.


Źródło: SPNS, fot. ZSP Krynica-Zdrój

Zobacz Również

Komentarze


Zaloguj sie aby komentować