Pogoda Nowy Sącz

29

Dzisiaj jest: 29. 09. 2023 Dni od początku roku: 271 Dni do końca roku: 93
Jakość: PM 10: % normy PM 2.5: % normy So2: % normy

Umowa na organizację Festiwalu Piękna w Nowym Sączu podpisana

Umowa na organizację Festiwalu Piękna w Nowym Sączu podpisana

To już pewne. W dniach 20-22 sierpnia br. w Amfiteatrze w Parku Strzeleckim odbędzie się Festiwal Piękna – Miss Polski, Miss Supranational, Mister Supranational.

Wczoraj umowę na ten cel podpisał podpisał z prezesem spółki Nowa Scena - Gerhardem Parzutką von Lipińskim, prezydent Ludomir Handzel. Jak podkreśla włodarz miasta to duża promocja Nowego Sącza w skali całego świata.


Podpisujemy umowę na realizację ciągu wydarzeń, które odbędą się w dniach 20-22 sierpnia. To Festiwal Piękna, który odbędzie się w Amfiteatrze w Parku Strzeleckim. Bardzo się cieszę bo to duża promocja w skali całego świata dla Nowego Sącza i regionu. Duże wydarzenie, które mam nadzieję przyciągnie nie tylko zainteresowanie lokalne ale też całej Polski, Europy i świata. Podpisujemy umowę i przystępujemy do strony realizacyjnej. Wiele towarzyszących imprez, spotkań. Będzie się działo - powiedział prezydent Ludomir Handzel.


Dziękuję za współpracę. Będziemy się starać zrobić wszystko aby Nowy Sącz został stolicą piękna nie tylko w Małopolsce, ale też całej Polsce. Mam nadzieję że będziemy to kontynuować - mówi Gerhard Parzutka Von Lipiński.


Fot. https://www.misssupranational.com/


Zobacz Również

Komentarze


Zaloguj sie aby komentować