Pogoda - Sądeckie.pl15

Dzisiaj jest: 15. 06. 2021
Do końca roku: 199 dni
Jakość Powietrza

Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego zawiesza bezpośrednią obsługę klientów

Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego zawiesza bezpośrednią obsługę klientów

Marszałek Województwa Małopolskiego Witold Kozłowski wydał komunikat, dotyczący zmiany organizacji pracy Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego w związku z zaprzestaniem bezpośredniej obsługi klientów zewnętrznych.


Szanowni Państwo,

W związku z pogarszającą się sytuacją epidemiologiczną na obszarze Województwa Małopolskiego, mając na uwadze troskę o stan zdrowia wszystkich pracowników, informuję, iż od dnia 17 sierpnia tj. poniedziałek, UMWM zostaje całkowicie zamknięty dla interesantów zewnętrznych.

Informuję, że załatwianie spraw będzie możliwe za pośrednictwem drogi telefonicznej, a także Dziennika Podawczego na ul. Racławickiej 56 poprzez domofon oraz za pomocą wystawionej na zewnątrz budynku urny wrzutowej na korespondencję.

Informuję także, że agendy zamiejscowe UMWM w Tarnowie, Nowym Sączu i Oświęcimiu będą zamknięte dla klientów zewnętrznych. Kontakt z pracownikami będzie możliwy za pośrednictwem telefonu lub maila.

W nadchodzącym tygodniu tj. od 17 do 21 sierpnia Członkowie Zarządu realizują swoje zadania korzystając z możliwości pracy zdalnej. Wszelkie przyjmowanie stron zostaje zawieszone.

Liczę na zrozumienie sytuacji w tym wyjątkowym czasie.

 

Źródło: UMWM

Co sądzisz o tym wydarzeniu?

0

Zobacz Również

Komentarze

Zaloguj sie aby komentować