Uwaga Kierowcy: Jutro protest rolników w Nowym Sączu będą utrudnienia

W piątek 9 lutego br. odbędzie się protest rolników, w który włączą się również rolnicy z Sądecczyzny i ościennych powiatów. W godzinach od 9 do 16 należy spodziewać się utrudnień w ruchu na ulicach Nowego Sącza oraz na drogach dojazdowych do miasta.

Uwaga Kierowcy: Jutro protest rolników w Nowym Sączu będą utrudnienia
Zgodnie ze zgłoszeniem organizatora, zgromadzenie rozpocznie się 9 lutego br. o godzinie 9:00 i potrwa do godziny 13:00. Miejsce zgromadzenia to parking (tzw. „Jojko”) przy al. Józefa Piłsudskiego w Nowym Sączu.

Po zakończeniu zgromadzenia, kierujący pojazdami rolniczymi planują przemieszczać się ulicami miasta. Trasa przejazdu rozpocznie się od Ronda Solidarności i prowadzić będzie do Ronda Jana Pawła II. Ulicami, którymi będą poruszać się uczestnicy protestu, są: płk. W. Beliny-Prażmowskiego, Nowochruślicka, J. Pieczkowskiego, W. Witosa. Ta sama trasa będzie pokonana w drodze powrotnej do Ronda Solidarności.

Z informacji przekazanych przez organizatora wynika, że przemieszczanie się pojazdów rolniczych po wskazanej trasie może trwać do godziny 16:00. Mając na uwadze, że będą to godziny szczytu, należy liczyć się z wystąpieniem utrudnień w ruchu. Apelujemy zatem o cierpliwość, zachowanie ostrożności i ewentualne rozważenie wyboru alternatywnej trasy.

Źródło: KMPNS 

Zobacz Również

Komentarze


Zaloguj sie aby komentować