W 8. kolejce V ligi druga drużyna Sandecji remisuje z Zalesianką Zalesie

W meczu 8. kolejki V ligi Sandecja II Nowy Sącz zremisowała z Zalesianką Zalesie 1:1. Obie drużyny miały swoje szanse na zwycięstwo, ale ostatecznie podzieliły się punktami.

Pierwszą bramkę dla gospodarzy strzelił Igor Maślanka w 19. minucie, wykorzystując podanie Mikołaja Podgórskiego. Wyrównał Krystian Pietrzak w 35. minucie.

Żółte kartki: Patryk Bryła, Jakub Faron, Gabriel Piątek, Michał Stankiewicz.

Składy:

Sandecja II: Szymon Tokarz - Patryk Bryła, Jakub Faron, Maciej Mas, Igor Maślanka (70' Szymon Gruszczyński), Chibuikem Nzeh, Gabriel Piątek (70' Konrad Krzyżak), Mikołaj Podgórski (73' Krzysztof Piskor), Adrian Salamon (70' Michał Piszczek), Michał Stankiewicz, Arkadiusz Ziemnik.

Zalesianka: Arkadiusz Opyd - Robert Gancarczyk (75' Piotr Gromala), Kacper Hajduk, Mariusz Koszut, Wojciech Kurzeja (46' Konrad Karabin), Patryk Opoka, Paweł Opoka (85' Andrzej Duda), Dawid Papież, Krystian Pietrzak, Dawid Wąchała, Sylwester Wierzycki.

Źródło: MKS Sandecja