Pogoda - Sądeckie.pl18

Dzisiaj jest: 18. 04. 2021
Do końca roku: 257 dni
Jakość Powietrza

W Lisich Kątach - Grudziądzu odbyły się Mistrzostwa Polski Modeli Kosmicznych

W Lisich Kątach - Grudziądzu odbyły się Mistrzostwa Polski Modeli Kosmicznych

W dniach 25-27 września w Lisich Kątach - Grudziądzu odbyły się Mistrzostwa Polski Modeli Kosmicznych. W zawodach uczestniczyli instruktor modelarstwa kosmicznego Bartłomiej Tokarczyk oraz junior Mateusz Tokarczyk. Modelarze startowali w siedmiu dyscyplinach rakietowych.

 

Junior Mateusz Tokarczyk w pierwszym dniu rywalizacji po emocjonującej dogrywce zwyciężył w kategorii rakiet ze spadochronem uzyskując tytuł Mistrza Polski. W drugim dniu zawodów instruktor Bartłomiej Tokarczyk w konkurencji rakietoplanów zajął drugie miejsce uzyskując tytuł Wice Mistrza Polski. W konkurencji rakiet z taśmą trzecie miejsce zajął po raz kolejny Mateusz Tokarczyk. W najbardziej emocjonującej konkurencji rakiet makiet Mateusz po raz kolejny zdobywa medal tym razem srebrny.

 

Po raz pierwszy w historii klubu Orion zawodnik junior zdobywa komplet medali. Warto również wspomnieć że obydwoje zawodnicy należą do Kadry Narodowej Polski a Bartłomiej Tokarczyk weźmie udział w Mistrzostwach Świata w Rumuni w 2021 roku.

W Lisich Kątach - Grudziądzu odbyły się Mistrzostwa Polski Modeli Kosmicznych W Lisich Kątach - Grudziądzu odbyły się Mistrzostwa Polski Modeli Kosmicznych W Lisich Kątach - Grudziądzu odbyły się Mistrzostwa Polski Modeli Kosmicznych W Lisich Kątach - Grudziądzu odbyły się Mistrzostwa Polski Modeli Kosmicznych W Lisich Kątach - Grudziądzu odbyły się Mistrzostwa Polski Modeli Kosmicznych W Lisich Kątach - Grudziądzu odbyły się Mistrzostwa Polski Modeli Kosmicznych W Lisich Kątach - Grudziądzu odbyły się Mistrzostwa Polski Modeli Kosmicznych W Lisich Kątach - Grudziądzu odbyły się Mistrzostwa Polski Modeli Kosmicznych W Lisich Kątach - Grudziądzu odbyły się Mistrzostwa Polski Modeli Kosmicznych

Źródło: Urząd Miasta i Gminy Uzdrowiskowej Muszyna, Fot. Arch. B. Tokarczy

Co sądzisz o tym wydarzeniu?

0

Zobacz Również

Komentarze

Zaloguj sie aby komentować