Pogoda - Sądeckie.pl

30

Dzisiaj jest: 30. 11. 2021 Do końca roku: 31 dni
Jakość Powietrza:

W listopadzie Światowy Tydzień Przedsiębiorczości

W listopadzie Światowy Tydzień Przedsiębiorczości

Tradycyjnie w listopadzie organizowany jest Światowy Tydzień Przedsiębiorczości. Podobnie jak przed rokiem zbliżająca się edycja będzie w dużej mierze opierała się na formule on-line. Planowane są również wydarzenia stacjonarne. Niezależnie jednak od sposobu przekazu, nie zabraknie podczas tego święta przedsiębiorczości ciekawych wykładów, warsztatów czy indywidualnych konsultacji.

Tym razem globalne święto przedsiębiorczości odbędzie się od 8 do 14 listopada. Organizatorzy zapraszają wszystkich zainteresowanych na dziesiątki spotkań poświęconych szeroko pojętej tematyce przedsiębiorczości. Nie zabraknie inspirujących tematów pobudzających do biznesowej aktywności, poszerzających oraz uzupełniających wiedzę.


Po raz dwunasty w Małopolsce

Małopolska już po raz dwunasty włącza się w to niezwykłe przedsięwzięcie. Dzięki temu wydarzeniu mieszkańcy naszego województwa, głównie myślący o założeniu lub rozwinięciu swojego biznesu, będą mogli skorzystać z wiedzy ekspertów, praktyków, osób doświadczonych w branży.


Dla każdego

Program ŚTP w Małopolsce 2021 tradycyjnie jest niezwykle ciekawy, zróżnicowany i wartościowy. W tym roku zaplanowano ponad 200 wydarzeń przygotowanych przez ponad 30 partnerów. Wydarzenia będą organizowane w 12 miastach, a znacząca ich część będzie transmitowana w sieci. Aktywności będą prowadzone z Krakowa, Nowego Sącza, Wadowic, Chrzanowa, Zatora, Nowego Targu, Tarnowa, Brzeska, Bochni, Myślenic i Andrychowa.


Wszystkie wydarzenia pod jednym adresem

Żeby wybrać odpowiednią dla siebie imprezę organizowaną w Małopolsce, najlepiej skorzystać z wyszukiwarki wydarzeń znajdujących się na stronie wydarzenia. Tutaj dowiemy się o szczegółach planowanych wydarzeń, a także dowiemy się w jaki sposób możemy zarejestrować się na poszczególne spotkania.


Udział we wszystkich wydarzeniach jest bezpłatny.


Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego już po raz dwunasty koordynuje organizację Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości w naszym regionie. Liczymy, że wydarzenia realizowane w ramach ŚTP będą cieszyły się, jak dotychczas, dużym zainteresowaniem. Przypomnijmy, że w ubiegłych latach w spotkaniach ŚTP uczestniczyło rokrocznie ok. 10 tysięcy osób – mówi marszałek Witold Kozłowski.


#EkoBiznes – Szansa i Wyzwanie!

Województwo Małopolskie nie tylko pełni rolę koordynatora regionalnego ŚTP, ale również ma przyjemność współtworzyć jedno z wydarzeń. To Spotkanie Młodego Biznesu, którego transmisja online rozpocznie się w poniedziałek 8 listopada o godz. 18.00.


Podczas tego spotkania, przebiegającego pod hasłem „#EkoBiznes – Szansa i Wyzwanie!”, wystąpią znakomici prelegenci: Piotr Hołubowicz (CEO SEEDiA), Anna Rutkowska-Didiuk (Co-Owner MOKOSH Cosmetics) oraz Michał Pelc (Founder&CEO Ekogram – the real food). Więcej szczegółów na temat Spotkania Młodego Biznesu oraz sposobu rejestracji zostanie podane już wkrótce.


 W całej Polsce

Polska jest jednym z krajów, które od początku były zaangażowane w tę globalną inicjatywę. W projekcie uczestniczą tradycyjnie wszystkie województwa. Oznacza to, że w całym kraju zorganizowanych zostanie ponad 1000 wydarzeń. Ogólnopolskim koordynatorem ŚTP jest Fundacja Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości, a płaszczyznę do międzynarodowych dyskusji oraz przepływu know-how zapewnia Global Entrepreneurship Network.

***

Światowy Tydzień Przedsiębiorczości w Małopolsce 2021 realizowany jest w ramach projektu „Startupowa Małopolska – wsparcie przedsiębiorczości w regionie”, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej (Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego) w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020.


Źródło: UMWM

Co sądzisz o tym wydarzeniu

0

Zobacz Również

Komentarze


Zaloguj sie aby komentować