Wernisaż wystawy „Poszukiwania”

Serdecznie zapraszamy na wystawę prac dwóch utalentowanych artystek: Wiesławy Brzezińskiej-Burdackiej i Karoliny Hebdy. Ich prace to efekt poszukiwań własnego języka artystycznego, inspirowanego różnymi nurtami i technikami sztuki współczesnej. Wystawa zatytułowana „Poszukiwania” prezentuje bogactwo form, kolorów i emocji, jakie towarzyszą twórczości obu artystek.

Wernisaż wystawy „Poszukiwania”

Wernisaż wystawy odbędzie się w dniu 24 października 2023 roku (wtorek) o godzinie 18:00 w zabytkowych piwnicach Biblioteki Głównej przy ulicy Franciszkańskiej 11. Wstęp jest wolny. Wystawa będzie czynna do 13 listopada 2023 roku w godzinach otwarcia biblioteki.


Wiesława Brzezińska Burdacka to absolwentka Edukacji Artystycznej w zakresie sztuk plastycznych na Uniwersytecie Rzeszowskim. Uczestniczyła w wielu wystawach zbiorowych i plenerach międzynarodowych. Jej prace znajdują się w publikacjach artystycznych. Tworzy głównie obrazy olejne i akrylowe, a także rysunki i grafiki.


Karolina Hebda to absolwentka Sztuki Współczesnej na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie i Edukacji Artystycznej w zakresie sztuk plastycznych na Akademii Sztuk Pięknych im. Jana Matejki w Krakowie. Jest również kuratorką wystaw i laureatką konkursu Cracow Art Week KRAKERS 2021. Jej prace to głównie instalacje, obiekty i fotografie, które poruszają tematy społeczne i kulturowe.


Źródło: SBP

Zobacz Również

Komentarze


Zaloguj sie aby komentować