Pogoda - Sądeckie.pl

5

Dzisiaj jest: 05. 07. 2022 Do końca roku: 179 dni
Jakość Powietrza:

Wola Piskulina: Osobówka zderzyła się ze skuterem. Poszkodowany 22-latek trafił do szpitala

Wola Piskulina: Osobówka zderzyła się ze skuterem. Poszkodowany 22-latek trafił do szpitala

14 maja o godzinie 16.42 zastępy z JRG nr 2 w Nowym Sączu, OSP Zagorzyn orz OSP Wola Kosnowa zadysponowane zostały do działań w Woli Piskulinie.

Po przybyciu na miejsce zdarzenia ustalono, że doszło do zderzenia samochodu osobowego ze skuterem. Droga była całkowicie zablokowana. Pojazdy znajdowały się na jezdni. Motocyklem podróżował mężczyzna w wieku 22 lat, który znajdował się poszkodowany na drodze. Samochodem osobowym marki Opel podróżował sam kierowca, który opuścił pojazd o własnych siłach i nie uskarżał się na żadne dolegliwości.


Działania Straży polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz udzieleniu pomocy osobie poszkodowanej w zdarzeniu. Po przybyciu na miejsce zdarzenia karetki Pogotowia ratunkowego, jej załoga przejęła osobę poszkodowaną. Osoba poszkodowana została zabrana do szpitala. Dalsze działania straży pożarnej polegały na odpięciu klem akumulatorów w samochodzie, usunięciu elementów karoserii z jezdni oraz sprawdzeniu wycieków. Działania strażaków trwały półtorej godziny.


Źródło: PSPNS


0

Zobacz Również

Komentarze


Zaloguj sie aby komentować