Zmiany kadrowe w Komisariacie Policji w Piwnicznej-Zdroju

20 lutego br. szef sądeckich policjantów podziękował za rzetelną służbę odchodzącemu na emeryturę podkom. Szczepanowi Janeckiemu, Komendantowi Komisariatu Policji w Piwnicznej-Zdroju. Uroczyście wręczył również kom. Wacławowi Fedce rozkaz personalny o powierzeniu pełnienia obowiązków na tym stanowisku.

Zmiany kadrowe w Komisariacie Policji w Piwnicznej-Zdroju

20 lutego br. w Komisariacie Policji w Piwnicznej-Zdroju odbyła się uroczysta zbiórka, w czasie której insp. dr Krzysztof Dymura – Komendant Miejski Policji w Nowym Sączu podziękował odchodzącemu na emeryturę komendantowi miejscowej jednostki, podkom. Szczepanowi Janeckiemu, za profesjonalizm i pełną zaangażowania służbę w sądeckiej Policji, a jednocześnie przekazał serdeczne życzenia dobrego zdrowia i realizacji planów, na które do tej pory nie miał czasu ani sposobności.

Podczas uroczystości insp. dr Krzysztof Dymura wręczył kom. Wacławowi Fedce rozkaz personalny o powierzeniu pełnienia obowiązków Komendanta Komisariatu Policji w Piwnicznej-Zdroju. Szef sądeckich policjantów pogratulował swojemu podwładnemu i podziękował za dotychczasową sumienną służbę, życząc powodzenia oraz licznych sukcesów.

W spotkaniu wziął udział również Burmistrz Piwnicznej-Zdroju – Dariusz Chorużyk oraz Wójt Gminy Rytro – Jan Kotarba wraz z zastępcą – Mariuszem Zuberem. Samorządowcy podziękowali za bardzo dobrą współpracę odchodzącemu na emeryturę komendantowi Janeckiemu, a także pogratulowali jego następcy, jednocześnie deklarując wsparcie inicjatyw sprzyjających bezpieczeństwu mieszkańców i turystów odwiedzających teren obu gmin.

Komisarz Wacław Fedko rozpoczął służbę 20 sierpnia 1996 roku w Komendzie Rejonowej Policji w Nowym Sączu. Od 1999 do 2015 pełnił służbę w Komisariacie Policji w Starym Sączu (w tym na stanowisku Kierownika Posterunku Policji w Łącku), z kolei od 1 września 2015 roku do 20 lutego 2024 roku był Kierownikiem Referatu do spraw Wykroczeń i Postępowań Administracyjnych Wydziału Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Nowym Sączu. Od 21 lutego br. pełni obowiązki Komendanta Komisariatu Policji w Piwnicznej-Zdroju.

Źródło: KMPNS

Zobacz Również

Komentarze


Zaloguj sie aby komentować