Pogoda - Sądeckie.pl

27

Dzisiaj jest: 27. 09. 2021 Do końca roku: 95 dni
Jakość Powietrza

21 czerwca startuje Małopolski Festiwal Innowacji

21 czerwca startuje Małopolski Festiwal Innowacji

W Małopolsce to będzie wyjątkowo innowacyjny czerwiec. Niezwykle kreatywni ludzie, małopolskie wynalazki, inspirujące dyskusje i masa wiedzy! Nadchodzi 11. edycja Małopolskiego Festiwalu Innowacji! Start już 21 czerwca online.

Tradycyjnie festiwal zostanie zainagurowany konferencją. Innowacje w Małopolsce. Przyszłość zależy od nas, to wydarzenie, którym organizatorzy chcą zapoczątkować coroczny cykl dyskusji o szeroko pojętych innowacjach w Małopolsce. Konferencja zbudowana została wokół różnych, ale ważnych z punku widzenia innowacyjności, tematów. Magnesem, który z pewnością przyciągnie uczestników, będzie obecność Radka Kotarskiego, który podczas konferencji będzie mieć wystąpienie specjalne. Ze szczegółowym programem konferencji można zapoznać się na stronie Innowacyjna Małopolska.


Stałymi punktami festiwalu pozostają warsztaty z cyklu „Przy kawie o innowacjach” oraz wystawa małopolskich wynalazków, która drugi rok z rzędu będzie miała charakter filmowej strefy wynalazków. Program warsztatów dostępny jest już pod tym linkiem, natomiast strefa wynalazków będzie uruchomiona wraz ze startem festiwalu. Poza stałymi punktami tygodnia innowacji odbędzie się niemal 30 różnorodnych wydarzeń przygotowanych przez 17 partnerów Małopolskiego Festiwalu Innowacji. Na wszystkie wstęp jest bezpłatny. Większość z nich odbędzie się online, będą także wydarzenia stacjonarne. Z pełnym programem festiwalu można zapoznać się tutaj.


Partnerem głównym tegorocznego festiwalu jest firma ASTOR. To partner technologiczny w transformacji fabryk, który już od niemal 35 lat dostarcza nowoczesne technologie z zakresu automatyzacji, robotyzacji i cyfryzacji procesów produkcyjnych dla polskich i zagranicznych przedsiębiorstw przemysłowych. Wśród partnerów tegorocznego MFI są także instytucje otoczenia biznesu, jednostki badawczo-rozwojowe, uczelnie oraz firmy.
Festiwal wspierają także małopolskie instytucje kultury.


Dla uczestników festiwalowych wydarzeń przygotowano atrakcyjne niespodzianki. Podczas konferencji i paneli „Przy kawie o innowacjach” będzie można wygrać książkę Radka Kotarskiego „Inaczej. Jak pracować mniej, ale lepiej i przyjemniej”. Dla uczestników pozostałych festiwalowych wydarzeń Partnerzy Wspierający MFI przygotowali bezpłatne bilety do muzeów, kin, teatrów i filharmonii.


Źródło: UMWM

Co sądzisz o tym wydarzeniu

0

Zobacz Również

Komentarze


Zaloguj sie aby komentować