26 stycznia wernisaż wystawy Agnieszki Maliczak „Z miłości do różności” w PCIT w Limanowej

Wernisaż wystawy „Z miłości do różności” Agnieszki Maliczak to wydarzenie, na które warto się wybrać, jeśli interesuje nas sztuka inspirowana naturą, kulturą i pasją. Artystka, która mieszka i tworzy w Beskidzie Wyspowym, przedstawia swoje prace wykonane różnymi technikami i materiałami.

26 stycznia wernisaż wystawy Agnieszki Maliczak „Z miłości do różności” w PCIT w Limanowej

Możemy podziwiać jej malunki na płótnie i desce, pastele, akryle i oleje, a także rękodzieło z drewna i tkanin. Każdy z obrazów jest wyrazem jej miłości do różnorodności świata, ludzi i zwierząt. Agnieszka Maliczak jest nie tylko utalentowaną malarką, ale także aktywną animatorką kultury i promotorką regionu.


Zajmuje się ochroną nietoperzy, organizuje górskie wycieczki i warsztaty artystyczne. Jej wystawa to okazja do poznania jej twórczości i osobowości, a także do zainspirowania się pięknem Beskidu Wyspowego.


Zapraszamy na wernisaż wystawy „Z miłości do różności” Agnieszki Maliczak, który odbędzie się 26 stycznia 2024 r. o godzinie 17:00 w galerii Powiatowego Centrum Informacji Turystycznej w Limanowej (ul. Rynek 25). Wystawa potrwa do 22 lutego 2024 r.


Źródło: Powiat Limanowski

Zobacz Również

Komentarze


Zaloguj sie aby komentować